Axess Mobil'de Wings'e Özel Divarese'de Ekstra 500 Mil Puan

Axess Mobil'de Wings'e Özel Divarese'de Ekstra 500 Mil Puan

Axess Mobil’de Wings’e özel Divarese’de 25 Ekim – 30 Kasım 2017 tarihleri arasında 300 TL ve üzeri alışverişinizde ekstra 500 Mil Puan hediye!.

Üstelik 7 taksitle.

Kampanyadan faydalanmak için ilk harcamadan önce Axess Mobil üzerinden “Hemen Katıl” butonuna tıklanmalıdır.


BU KAMPANYAYA AXESS MOBİL'DEN KATILABİLİRSİNİZ.

Kampanya detayları:

  • Kampanya kapsamında 25 Ekim – 30 Kasım 2017 tarihleri arasında Divarese mağazalarında yapacağınız 300 TL ve üzeri alışverişinizde ekstra 500 Mil Puan hediye edilecektir.
  • Kampanya kapsamında yapılacak ilk harcama tutarı üzerinden mil puan kazanılacaktır ve en fazla 500 mil puan ile sınırlıdır.
  • Kampanyaya Wings, Wings Black, Wings Private dahildir. Axess, Free, Neo, Axess Business, Axess KOBİ ve Wings Business kampanyaya dahil değildir. Ek kartlar kampanya kapsamındadır. Chip-para ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir. İptal edilen işlemlerde Mil Puan kazanımları da iptal edilecektir. Online alışverişler kampanyaya dahil değildir.
  • Kampanyadan sadece Axess Mobil üzerinden ilk harcamadan önce “Hemen Katıl” butonuna tıklayarak kaydolan müşteriler yararlanabilir. Kazanılan Mil Puan'lar kampanya koşulunu sağladığınız anda kartınıza anında yüklenecektir.
  • Wings’e özel 1 Ocak - 31 Aralık 2017 tarihleri arasında Divarese mağazaları ve www.divarese.com.tr’de 7 aya kadar taksit fırsatı sunulur.
  • Yasal Mevzuat gereği, tekstil sektöründe mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, bireysel kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi on iki ayı geçemez.
  • Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.