Axess Mobil'de Wings'e Özel Fenerium'da 50 TL Chip-Para

Axess Mobil'de Wings'e Özel Fenerium'da 50 TL Chip-Para

Axess Mobil’de Wings'e özel 1 Kasım 2017 – 31 Mayıs 2018 tarihleri arasında Fenerium mağazalarından yapacağınız alışverişlerinizde %10, toplamda 50 TL chip-para hediye.

Kazanılan chip-paralar 15 Haziran 2018’e kadar Fenerium mağazalarında kullanılabilecektir.

Kampanyadan faydalanmak için ilk harcamadan önce Axess Mobil üzerinden “Hemen Katıl” butonuna tıklanmalıdır.


BU KAMPANYAYA AXESS MOBİL'DEN KATILABİLİRSİNİZ.

Kampanya detayları:

  • Axess Mobil’de Wings'e özel 1 Kasım 2017 – 31 Mayıs 2018 tarihleri arasında Fenerium mağazalarından yapılacak her alışverişte %10 chip-para, toplamda 50 TL chip-para kampanyası tek ödeme ve taksitli işlemlerde geçerli olup, kazanılan chip-paralar aynı gün karta yansıyacaktır. Chip-para kampanyası müşteri bazındadır, bir müşteri kampanyadan en fazla 1 kez faydalanabilir ve en fazla 50 TL chip-para kazanabilir.
  • Kazanılacak chip-paralar 15 Haziran 2018’e kadar Fenerium mağazalarında kullanılabilecek, kullanılmayan chip-para’lar 16 Haziran 2018 tarihinde geri alınacaktır.
  • Kampanyaya dahil olacak kartlar; Axess, Wings, Free, Neo. Bank O'Card Axess ve Ticari kartlar puan kampanyasına dahil değildir. İptal ve iade işlemlerinde yüklenen chip-para iade alınacaktır. Chip-para’nın kullanılmış olması halinde ekstreye borç yansıtılacaktır.
  • Kampanyadan sadece Axess Mobil üzerinden ilk harcamadan önce “Hemen Katıl” butonuna tıklayarak kaydolan müşteriler yararlanabilir.
  • Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.