Axess Mobil’de Wings’e Özel GSStore'da 50 TL Chip-Para

Axess Mobil’de Wings’e Özel GSStore'da 50 TL Chip-Para

Axess Mobil’de Wings'e özel 1 Kasım 2017 – 31 Mayıs 2018 tarihleri arasında GSStore mağazalarından ve GSStore.org'dan yapacağınız alışverişlerinizde %10, toplamda 50 TL chip-para hediye.

Kazanılan chip-paralar 15 Haziran 2018’e kadar GSStore mağazalarında kullanılabilecektir.

Kampanyadan faydalanmak için ilk harcamadan önce Axess Mobil üzerinden “Hemen Katıl” butonuna tıklanmalıdır.


BU KAMPANYAYA AXESS MOBİL'DEN KATILABİLİRSİNİZ.

Kampanya detayları:

  • Axess Mobil’e özel 1 Kasım 2017 – 31 Mayıs 2018 tarihleri arasında GSStore mağazalarından ve GSStore.org’dan yapılacak her alışverişte %10 chip-para, toplamda 50 TL chip-para kampanyası tek ödeme ve taksitli işlemlerde geçerli olup, kazanılan chip-paralar aynı gün karta yansıyacaktır. Chip-para kampanyası müşteri bazındadır, bir müşteri kampanyadan en fazla 1 kez faydalanabilir ve en fazla 50 TL chip-para kazanabilir.
  • Kazanılacak chip-paralar 15 Haziran 2018’e kadar GSStore mağazalarında kullanılabilecek, kullanılmayan chip-para’lar 16 Haziran 2018 tarihinde geri alınacaktır. Kazanılan chip-para’lar GSStore.org’da kullanılamamaktadır.
  • Kampanyaya dahil olacak kartlar; Axess, Wings, Free, Neo. Bank O'Card Axess ve Ticari kartlar puan kampanyasına dahil değildir. İptal ve iade işlemlerinde yüklenen chip-para iade alınacaktır. Chip-para’nın kullanılmış olması halinde ekstreye borç yansıtılacaktır.
  • Kampanya Sabiha Gökçen, Aydın Forum, Elazığ, Malatya, Şanlıurfa/Piazza AVM, Mardin, Güzeloba, Konyaaltı, Afyon, Çanakkale, Isparta, Denizli, Profilo, Üsküdar, Ankamall, Bursa Nilüfer, Viaport İstanbul, Kızılay, Ankara Optimum, Bursa Anatolium, Rotterdam, Kıbrıs, Avcılar, Neo Marin, Ataşehir Spor Okulları GSStore mağazalarında geçerli değildir.
  • Kampanyadan sadece Axess Mobil üzerinden ilk harcamadan önce “Hemen Katıl” butonuna tıklayarak kaydolan müşteriler yararlanabilir.
  • Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.