Axess Mobil'de Wings'e Özel Beymen Club'da 40 TL Chip-Para

Axess Mobil'de Wings'e Özel Beymen Club'da 40 TL Chip-Para

Axess Mobil'de Wings'e özel 24 Ekim – 30 Kasım 2017 tarihleri arasında Beymen Club'dan yapacağınız ilk 400 TL ve üzeri alışverişinize 40 TL chip-para hediye. 

Üstelik 7 taksitle.

Kazanılan chip-paralar 10 Aralık 2017’ye kadar Beymen Club mağazalarında kullanılabilecektir.

Kampanyadan faydalanmak için ilk harcamadan önce Axess Mobil üzerinden “Hemen Katıl” butonuna tıklanmalıdır.


BU KAMPANYAYA AXESS MOBİL'DEN KATILABİLİRSİNİZ.

Kampanya detayları:

  • Axess Mobil’de Wings'e özel 24 Ekim – 30 Kasım 2017 tarihleri arasında Beymen Club’dan tek seferde yapacağınız ilk 400 TL ve üzeri alışverişe 40 TL chip-para kampanyası tek ödeme ve taksitli işlemlerde geçerli olup, kazanılan chip-paralar aynı gün karta yansıyacaktır. Chip-para kampanyası müşteri bazındadır, bir müşteri kampanyadan en fazla 1 kez faydalanabilir ve en fazla 40 TL chip-para kazanabilir.
  • Kazanılacak chip-paralar 10 Aralık 2017’ye kadar Beymen Club mağazalarında kullanılabilecek, kullanılmayan chip-para’lar 11 Aralık 2017 tarihinde geri alınacaktır. Kampanya online alışverişler ve Hopi ile yapılan ödemelerde geçerli değildir.
  • Kampanyaya dahil olacak kartlar; Axess, Wings, Free, Neo. Bank O'Card Axess ve Ticari kartlar puan kampanyasına dahil değildir. İptal ve iade işlemlerinde yüklenen chip-para iade alınacaktır. Chip-para’nın kullanılmış olması halinde ekstreye borç yansıtılacaktır.
  • Kampanyadan sadece Axess Mobil üzerinden ilk harcamadan önce “Hemen Katıl” butonuna tıklayarak kaydolan müşteriler yararlanabilir.
  • 1 Ocak - 31 Aralık 2017 tarihleri arasında, Beymen Club ve www.beymenclub.com’da Axess’e özel 7 aya kadar taksit sunulur. Kampanyadan Axess, Wings, Free, Axess exi26 asıl/ek ve sanal kart sahipleri ve Bank’O Card Axess sahipleri faydalanabilir. Kampanyadan Axess, Wings, Free, Axess exi26 asıl/ek ve sanal kart sahipleri ve Bank’O Card Axess sahipleri faydalanabilir.
  • Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi on iki ayı geçemez. Bu süre bireysel kredi kartları için; kuyumla ilgili harcamalarda dört ay, elektronik eşya ve bilgisayar alımlarında altı ay, havayolları, seyahat acenteleri, taşımacılık, konaklama, sağlık ve sosyal hizmetler ile ilgili harcamalarda, sağlık ürünü alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde ve vergi ödemelerinde dokuz ay olarak uygulanır. Telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz.
  • Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.