Axess Mobil'de Wings'e Özel Watsons'ta 15 TL Chip-Para

Axess Mobil'de Wings'e Özel Watsons'ta 15 TL Chip-Para

Axess Mobil'e özel Watsons mağazaları ve watsons.com.tr'de 1 -31 Mart 2018 tarihleri arasında yapacağınız bir defa 75 TL ve üzeri alışverişinize 15 TL chip-para.

Kampanyadan faydalanmak için ilk harcamadan önce Axess Mobil üzerinden “Hemen Katıl” butonuna tıklanmalıdır. Kazanılan chip-para'lar 15 Nisan 2018 tarihine kadar Axess üye işyerlerinde kullanılabilecektir.


AXESS MOBİL'DEN KATIL.

Kampanya detayları:

  • Axess Mobil’e özel 1 – 31 Mart 2018 tarihleri arasında Watsons mağazalarından ve watsons.com.tr’den yapacağınız bir defa 75 TL ve üzeri harcamaya 15 TL chip-para sunulmaktadır.
  • Kampanyaya katılmak için, Axess Mobil üzerinden, ilk harcamadan önce “Hemen Katıl” butonu tıklanmalıdır. Kampanyanın profil alanındaki “Kampanyalarınız” başlığı altında görünmesinden sonra kampanyaya katılım sağlanır.
  • Chip-para hediyesi, kampanya koşulları gerçekleştirildikten sonra karta anında yüklenecektir ve 15 Nisan 2018 tarihine kadar Axess üye işyerlerinde kullanılabilecektir.Kullanılmayan chip-paralar 16 Nisan 2018 tarihinde geri alınacaktır.
  • Axess, Wings, Free, Neo kartlar ile bu kartlara bağlı ek kartlar ve sanal kartlar kampanyaya dahildir. Bank O’Card Axess ve Ticari kartlar ise puan kampanyasına dahil değildir. Kampanyaya sanal POS’tan yapılan işlemler dahildir.
  • Chip-para kampanyası müşteri bazındadır. Kampanya kapsamında asıl ve ek kartlarla yapılacak harcamalardan, bir defada en fazla 15 TL chip-para kazanılabilir. Kazanılan ödül tutarı, müşterinin kampanya kapsamındaki en son harcamasını gerçekleştirdiği kartına yüklenecektir. Nakit çekim, eft/havale, fon alım/satım, BES işlemleri, anlık/otomatik fatura, vergi ödemeleri ve chip-para ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir. İptal ve iade işlemlerinde yüklenen chip-paralar iade alınacaktır. Chip-para’nın kullanılmış olması halinde ekstreye borç yansıtılacaktır.
  • Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.