Axess Mobil'de Wings'e Özel Watsons'ta 20 TL Chip-Para

Axess Mobil'de Wings'e Özel Watsons'ta 20 TL Chip-Para

Axess Mobil'de Wings'e özel 1 – 30 Kasım 2017 tarihleri arasında Watsons mağazalarından yapacağınız 100 TL ve üzeri ilk alışverişinize 20 TL chip-para hediye.

Kampanyadan faydalanmak için ilk harcamadan önce Axess Mobil üzerinden “Hemen Katıl” butonuna tıklanmalıdır.


BU KAMPANYAYA AXESS MOBİL'DEN KATILABİLİRSİNİZ.

Kampanya detayları:

  • Axess Mobil’de Wings'e özel 1 – 30 Kasım 2017 tarihleri arasında Watsons mağazalarından yapacağınız 100 TL ve üzeri ilk alışverişe 20 TL chip-para sunulmaktadır. Kampanya 100 TL ve üzeri işlemlerde geçerli olup, bu kampanyadan kazanılacak puan tutarı en fazla 20 TL olacaktır. Kazanılan chip-paralar aynı gün karta yansıyacaktır. Kazanılacak chip-para geçerlilik tarihi 10 Aralık 2017’dir ve Axess üye işyerlerinde kullanılabilecektir. Kullanılmayan chip-para’lar 11 Aralık 2017 tarihinde geri alınacaktır. Kampanya online alışverişlerde geçerli değildir.
  • Kampanyaya dahil olacak kartlar; Axess, Wings, Free, Neo. Bank O’Card Axess ve Ticari kartlar puan kampanyasına dahil değildir. Chip-para kampanyası müşteri bazındadır, bir müşteri kampanyadan en fazla 1 kez faydalanabilir ve en fazla 20 TL chip-para kazanabilir. İptal ve iade işlemlerinde yüklenen chip-para iade alınacaktır. Chip-para’nın kullanılmış olması halinde ekstreye borç yansıtılacaktır.
  • Kampanyadan sadece Axess Mobil üzerinden ilk harcamadan önce “Hemen Katıl” butonuna tıklayarak kaydolan müşteriler yararlanabilir.
  • Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.