Çilek Mobilya'da +6 Taksit

Çilek Mobilya'da +6 Taksit

Çilek Mobilya'da vade farksız 2 - 6 taksitli işlemlerde +6 taksit veya 8 taksitli işlemlerde 2 ay erteleme fırsatı.

Kampanya detayları:

  • Çilek Mobilya'da 1 Ocak - 31 Mart 2018 tarihleri arasında 100 TL ve üzeri vade farksız 2 - 6 taksitli işlemlerde +6 taksit ve 8 taksitli işlemlerde 2 ay erteleme fırsatı sunulmaktadır.
  • Kampanyaya dahil olan Çilek Mobilya üye işyerlerinde geçerlidir.
  • +6 taksit imkanı, 100 TL ve üzeri vade farksız 2, 3, 4, 5 ve 6 taksitli işlemlerde,; 2 ay erteleme imkanı ise sadece vade farksız 8 taksitli işlemlerde geçerlidir.
  • Kampanyaya Axess, Wings, BankO Card Axess (Odea Bank) ve Free kartlar dahildir. Free kartlar için artı taksit kampanyasına katılım ücreti işlem başına 2,9 TL olup ilk ekstreye yansıtılacaktır.
  • Business kartlar +6 taksit kampanyasına dahildir.
  • Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dahil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi on iki ayı geçemez. Bu süre bireysel kredi kartları için; kuyumla ilgili harcamalarda dört ay, elektronik eşya ve bilgisayar alımlarında altı ay, havayolları, seyahat acenteleri, taşımacılık, konaklama, sağlık ve sosyal hizmetler ile ilgili harcamalarda, sağlık ürünü alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde ve vergi ödemelerinde dokuz ay olarak uygulanır. Telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz.
  • Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.