Kira Geliri Vergisi Ödemelerinize 3 Taksit

Kira Geliri Vergisi Ödemelerinize 3 Taksit

1 Mart - 31 Mart 2018 tarihleri arasında Kira Gelir Vergisi’ni Wings ile ödeyenler, alt limit olmadan 3 taksit ayrıcalığından yararlanıyor.
Kira Gelir verginizi şimdi ödeyin, 3 taksit ayrıcalığını yaşayın.

Gib.gov.tr

Kampanya detayları:

  • 1 Mart - 31 Mart 2018 tarihleri arasında Akbank kredi kartları ile gib.gov.tr üzerinden yapılacak olan Kira Gelir Vergisi ödemeleri ücretsiz olarak 3 taksite bölünecektir.
  • Kampanyaya katılım için SMS gönderimine gerek yoktur.
  • Bireysel internet şubesi ve kurumsal internet şubesi üzerinden yapılacak ödemelerde 3 taksit seçeneği seçmeli olarak sunulacaktır.
  • Gib.gov.tr üzerinden yapılacak ödemelerde işlem otomatik olarak taksitlendirilecektir.
  • Kampanyadan Axess, Wings, Free, Bank'O Card Axess, Axess Business, Axess KOBİ ve Wings Business sahipleri faydalanabilir.
  • Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi on iki ayı geçemez. Bu süre bireysel kredi kartları için; kuyumla ilgili harcamalarda dört ay, elektronik eşya ve bilgisayar alımlarında altı ay, havayolları, seyahat acenteleri, taşımacılık, konaklama, sağlık ve sosyal hizmetler ile ilgili harcamalarda, sağlık ürünü alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde ve vergi ödemelerinde dokuz ay olarak uygulanır. Telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz.
  • Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.