Touristica'da %5 İndirim ve 9 Taksit Ayrıcalığı

Touristica'da %5 İndirim ve 9 Taksit Ayrıcalığı

Wings'e özel Touristica'da %5 indirim ile vade farksız 6 ve 9 taksit imkanı.

Kampanya detayları:

  • Touristica satış ofisleri ve www.touristica.com.tr den yapılacak vade farksız 3 ve 6 taksitli işlemlerde +3 taksit imkanı geçerlidir. + taksit imkanı 31 Aralık 2018 tarihine kadar geçerlidir. Kampanyaya dahil otel rezervasyonlarında geçerli olan %5 indirim imkanı; mevcut indirimlere ek olarak ödeme anında yapılacaktır. İndirim imkanı 30 Nisan 2018'e geçerlidir.
  • Taksit sayısı + taksit uygulamasıyla birlikte toplam 9 ile sınırlıdır.
  • Kampanyadan Axess, Wings, Bank O’Card Axess ve Free sahipleri yararlanabilir. + taksit kampanyasına ticari kartlar dahildir.
  • Free için Artı Taksit/ Erteleme kampanyasına katılım ücreti işlem başına 2,9 TL olup ilk ekstreye yansıtılacaktır.
  • Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi on iki ayı geçemez. Bu süre bireysel kredi kartları için; kuyumla ilgili harcamalarda dört ay, elektronik eşya ve bilgisayar alımlarında altı ay, havayolları, seyahat acenteleri, taşımacılık, konaklama, sağlık ve sosyal hizmetler ile ilgili harcamalarda, sağlık ürünü alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde ve vergi ödemelerinde dokuz ay olarak uygulanır. Telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz.
  • Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar."