Wings ile Kırtasiye/Kitabevi Harcamalarınıza +3 Taksit

Wings ile Kırtasiye/Kitabevi Harcamalarınıza +3 Taksit

Wings ile seçili* kırtasiye ve kitabevi üye işlerinden yapacağınız 50 TL ve üzeri alışverişlerinizde +3 taksit ayrıcalığı 28 Şubat 2018'e dek sizleri bekliyor.

Kampanya detayları:

  • Artı 3 Taksit Kampanyası; 1 – 28 Şubat 2018 tarihleri arasında seçili* kırtasiye ve kitabevi üye işyerlerinden yapacağınız 50 TL ve üzeri vade farksız 2-9 arası taksitli alışverişlerinizde geçerlidir.
  • Artı taksit ilavesiyle taksit sayısı 12 taksit ile sınırlıdır.
  • Kampanyadan Axess, Wings, Axess Exi26 asıl/ek ve sanal kart sahipleri ve Bank'O Card Axess sahipleri faydalanabilir.
  • Free için kampanya katılım ücreti kampanya ve işlem başına 2,9 TL olup ilk ekstreye yansıtılacaktır.
  • Kampanya BKM Express ile yapılan alışverişlerde de geçerlidir.
  • Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi on iki ayı geçemez. Bu süre bireysel kredi kartları için; kuyumla ilgili harcamalarda dört ay, elektronik eşya ve bilgisayar alımlarında altı ay, havayolları, seyahat acenteleri, taşımacılık, konaklama, sağlık ve sosyal hizmetler ile ilgili harcamalarda, sağlık ürünü alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde ve vergi ödemelerinde dokuz ay olarak uygulanır. Telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz.
  • Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.

* Kampanya Nezih, Office 1 Superstore, İnkılap Kitabevi, Gökkuşağı Kitabevi ve TveK mağazalarında geçerlidir.