Wings ile Bellona’da +6 taksit Ayrıcalığı

Wings ile Bellona’da +6 taksit Ayrıcalığı

30 Kasım 2017 tarihine kadar vade farksız 2 - 6 taksitli işlemlerde +6 taksit veya 10 taksitli işlemlerde 2 ay erteleme ayrıcalığı.

Kampanya detayları:

  • Kampanya, 30 Kasım 2017 tarihine kadar geçerlidir.
  • Kampanya, kampanyaya dahil olan Bellona üye işyerlerinde geçerlidir.
  • Kampanyada +6 TAKSİT imkanı vade farksız 2, 3, 4, 5 ve 6 taksitli işlemlerde, 2 AY ERTELEME imkanı ise sadece vade farksız 10 taksitli işlemlerde geçerlidir.
  • Kampanya'ya Axess, Wings, Bank'O Card Axess (Odea Bank) ve Free kartlar dâhildir. Free kartlar için artı taksit kampanyasına katılım ücreti işlem başına 2,9 TL olup ilk ekstreye yansıtılacaktır.
  • Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi on iki ayı geçemez. Bu süre bireysel kredi kartları için; kuyumla ilgili harcamalarda dört ay, elektronik eşya ve bilgisayar alımlarında altı ay, havayolları, seyahat acenteleri, taşımacılık, konaklama, sağlık ve sosyal hizmetler ile ilgili harcamalarda, sağlık ürünü alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde ve vergi ödemelerinde dokuz ay olarak uygulanır. Telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz.
  • Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.