Wings'le Marka Park’ta 9 Taksit Ayrıcalığı

Wings'le Marka Park’ta 9 Taksit Ayrıcalığı

Wings'le Marka Park’ta yapacağınız 2 taksitli alışverişlerinize +7 taksit ayrıcalığı 28 Şubat 2018’e dek sizleri bekliyor.

Kampanya detayları:

  • 10 Ocak – 28 Şubat 2018 tarihleri arasında Marka Park’ta alt limitsiz vade farksız 2 taksitli alışverişlerinizde +7 taksit ile 9 taksit sunulmaktadır.
  • Kampanyadan Axess, Wings, Free asıl/ek ve sanal kart sahipleri ve Bank'O Card Axess sahipleri faydalanabilir. Kampanyaya ticari kartlar dahil değildir. Free için kampanya katılım ücreti kampanya ve işlem başına 2,9 TL olup ilk ekstreye yansıtılacaktır.
  • Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi on iki ayı geçemez. Bu süre bireysel kredi kartları için; kuyumla ilgili harcamalarda dört ay, elektronik eşya ve bilgisayar alımlarında altı ay, havayolları, seyahat acenteleri, taşımacılık, konaklama, sağlık ve sosyal hizmetler ile ilgili harcamalarda, sağlık ürünü alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde ve vergi ödemelerinde dokuz ay olarak uygulanır. Telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz.
  • Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.