Wings ile Tefal'de +6 Taksit Ayrıcalığı

Wings ile Tefal'de +6 Taksit Ayrıcalığı

Tefal mağazalarında vade farksız 3 ve 6 taksitli işlemlerde +6 taksit ayrıcalığı.

Kampanya detayları:

  • Wings’e özel Tefal’de 1 Nisan – 30 Haziran 2018 tarihleri arasında yapacağınız vade farksız 2,3 ve 6 taksitli alışverişlerinizde artı 6 taksit!
  • 1 Nisan – 30 Haziran 2018 tarihleri arasında Tefal’den yapacağınız vade farksız 2,3 ve 6 taksitli alışverişlerinizde, artı taksit imkanı sunmaktadır. Artı taksit ilavesiyle taksit sayısı 12 taksit ile sınırlıdır.
  • Kampanyaya Axess, Free, Wings, Ticari kartlar, Bank’O Card Axess kartlar ile bu kartların ek kartları ve sanal kartları dahildir. Kampanyaya sanal POS işlemleri dahildir. Free için kampanya katılım ücreti kampanya ve işlem başına 2,9 TL olup ilk ekstreye yansıtılacaktır.
  • Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi on iki ayı geçemez. Bu süre bireysel kredi kartları için; kuyumla ilgili harcamalarda dört ay, elektronik eşya ve bilgisayar alımlarında altı ay, havayolları, seyahat acenteleri, taşımacılık, konaklama, sağlık ve sosyal hizmetler ile ilgili harcamalarda, sağlık ürünü alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde ve vergi ödemelerinde dokuz ay olarak uygulanır. Telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz.
  • Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.