Wings'e Özel Beymen'de 100 TL Chip-Para

Wings'e Özel Beymen'de 100 TL Chip-Para

Wings'e özel 7 - 30 Kasım 2017 tarihleri arasında Beymen mağazalarında HOPİ mobil ödeme ile yapacağınız ilk 1.000 TL ve üzeri alışverişinize 100 TL chip-para hediye

Üstelik 6 taksitle.

Kazanılan chip-paralar 10 Aralık 2017 tarihine kadar Beymen mağazalarında kullanılabilecektir.

Kampanya detayları:

  • 7 – 30 Kasım 2017 tarihleri arasında Beymen mağazalarında tek seferde yapacağınız ilk 1.000 TL ve üzeri alışverişinize 100 TL chip-para sunulmaktadır. Ödemenin HOPİ üzerinden Masterpass cüzdan uygulaması ile mobil olarak yapılması gerekmektedir.
  • Kampanya 1.000 TL ve üzeri tek ödeme ve taksitli işlemlerde geçerli olup müşteri bazındadır, bir müşteri kampanyadan en fazla 1 kez faydalanabilir ve en fazla 100 TL chip-para kazanabilir.
  • Kazanılan chip-paralar aynı gün karta yansıyacak ve 10 Aralık 2017’ye kadar Beymen mağazalarında kullanılabilecek, kullanılmayan chip-para’lar 11 Aralık 2017’de geri alınacaktır. Online alışverişler kampanyaya dahil değildir.
  • Kampanyaya dahil olacak kartlar: Axess, Wings, Free, Neo. Bank’O Card Axess ve Ticari kartlar puan kampanyasına dahil değildir. İptal ve iade işlemlerinde yüklenen chip-para iade alınacaktır. Chip-para’nın kullanılmış olması halinde ekstreye borç yansıtılacaktır.
  • 1 Ocak - 31 Aralık 2017 tarihleri arasında 1 Ocak - 31 Aralık 2017 tarihleri arasında Beymen mağazalarında 6 ve www.beymen.com’da 7 aya kadar taksit sunulur. Axess, Wings, Free, Axess exi26 asıl/ek ve sanal kart sahipleri ve Bank’O Card Axess sahipleri faydalanabilir.
  • Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi on iki ayı geçemez. Bu süre bireysel kredi kartları için; kuyumla ilgili harcamalarda dört ay, elektronik eşya ve bilgisayar alımlarında altı ay, havayolları, seyahat acenteleri, taşımacılık, konaklama, sağlık ve sosyal hizmetler ile ilgili harcamalarda, sağlık ürünü alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde ve vergi ödemelerinde dokuz ay olarak uygulanır. Telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz.
  • Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.