Wings’e Özel Beymen'de 6 Taksit Ayrıcalığı

Wings’e Özel Beymen'de 6 Taksit Ayrıcalığı

Wings’e özel Beymen'de 31 Aralık 2017 tarihine kadar 6 taksit ayrıcalığı.

Kampanya detayları:

  • 16-19 Kasım 2017 tarihleri arasında Beymen mağazalarından yapılacak olan 2017 Sonbahar/Kış sezonu seçili ayakkabı alışverişlerinde %30 indirim uygulanacaktır. Hopililer indirim yerine Paracık tercih etmeleri durumunda %30 Paracık kazanır. Diğer indirim ve kampanyalar ile birleştirilemez. Kampanyaya indirim yasaklı, konsinye ve kozmetik ürünleri dahil değildir. İndirim firma tarafından uygulanmaktadır. Paracık’lar takriben 24 saat içinde kullanılabilir hale gelir, en geç 1 yıl içinde kullanılmalıdır. Hopi’li alışverişte satın alınan ürün/hizmet iade edilir ya da değiştirilirse, kazanılan Paracık tutarı müşteriden geri alınacak; bu işlem Hopi’linin yeterli bakiyesi varsa Paracık’larından; aksi durumda iade edilen ürün/hizmetin satış bedelinden mahsup edilerek yapılacaktır. Uygulama indirim/kullanımlarında iletişim ücreti dahil tüm bedeller anlaşmalarına göre kullanıcılara aittir.
  • 1 Ocak - 31 Aralık 2017 tarihleri arasında, Wings'e özel Beymen mağazalarında 6 ve www.beymen.com’da 7 aya kadar taksit fırsatı sunulur.
  • Kampanyadan Axess, Wings, Free, Axess exi26 asıl/ek ve sanal kart sahipleri ve Bank’O Card Axess sahipleri faydalanabilir.
  • Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi on iki ayı geçemez. Bu süre bireysel kredi kartları için; kuyumla ilgili harcamalarda dört ay, elektronik eşya ve bilgisayar alımlarında altı ay, havayolları, seyahat acenteleri, taşımacılık, konaklama, sağlık ve sosyal hizmetler ile ilgili harcamalarda, sağlık ürünü alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde ve vergi ödemelerinde dokuz ay olarak uygulanır. Telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz.
  • Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.