Wings’e Özel Beymen'de 6 Taksit Ayrıcalığı

Wings’e Özel Beymen'de 6 Taksit Ayrıcalığı

Wings’e özel Beymen'de 31 Aralık 2018 tarihine kadar 6 taksit ayrıcalığı.


AXESS MOBİL'İ İNDİR

Kampanya Detayları:

  • 15 Temmuz 2018 tarihine kadar Beymen mağazaları ve Beymen.com’da %50’ye varan indirim veya Paracık sunulmaktadır. Kampanya firma tarafından uygulanmaktadır.
  • 1 Ocak - 31 Aralık 2018 tarihleri arasında, Wings'e özel Beymen mağazalarında 6 ve www.beymen.com’da 7 aya kadar taksit fırsatı sunulur.
  • Kampanyadan Axess, Wings, Free, Axess exi26 asıl/ek ve sanal kart sahipleri ve Bank’O Card Axess sahipleri faydalanabilir.
  • Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi on iki ayı geçemez. Bu süre bireysel kredi kartları için; kuyumla ilgili harcamalarda dört ay, elektronik eşya ve bilgisayar alımlarında altı ay, havayolları, seyahat acenteleri, taşımacılık, konaklama, sağlık ve sosyal hizmetler ile ilgili harcamalarda, sağlık ürünü alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde ve vergi ödemelerinde dokuz ay olarak uygulanır. Telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz.
  • Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.