Axess Mobil'de Wings'e Özel Boyner'de Kayak Alışverişlerinizde 75 TL İndirim!

Axess Mobil'de Wings'e Özel Boyner'de Kayak Alışverişlerinizde 75 TL İndirim!

Axess Mobil'de Wings'e özel Boyner'de yapacağınız 2AS, Colle, Oneill, Quiksilver, Reusch, Pantzher markalı 400 TL ve üzeri kayak ürünü alışverişinizde 75 TL indirim.

Üstelik 500 TL ve üzeri kayak ürünleri alışverişinizde 12 taksit ayrıcalığıyla.

Kampanyalardan sadece Axess Mobil üzerinden ilk harcamadan önce “Promosyon Kodu Al” butonuna tıklayarak promosyon kodu alan müşteriler yararlanabilir. Alınan şifreler 1 kez kullanılabilecektir.


BU KAMPANYAYA AXESS MOBİL'DEN KATILABİLİRSİNİZ.

Kampanya detayları:

  • Axess Mobil'de Wings'e özel 9-22 Kasım 2017 tarihleri arasında Boyner, Boyner Sports, YKM, YKM Sports Mağazaları’ndan Boyner Anahtar/ YKM Kart ile yapacağınız 400 TL ve üzeri Sonbahar&Kış sezonuna ait kayak ürünü alışverişinde anında 75 TL indirim sunulmaktadır. Kampanya; 2AS, Colle, Oneill, Quiksilver, Reusch, Pantzher markalarında geçerlidir. İndirim sadece şifre ile uygulanabilir ve şifreler 1 kez kullanılabilir. Kampanyadan bir kişi en fazla bir defa faydalanabilir. Kampanya diğer kampanyalar ile birleşmez, indirimler ile birleşebilir. 75 TL indirim şifresi; Boyner/YKM Outlet, boyner.com.tr’de, Kelebek işaretli ürünlerde, toplu alımlarda geçerli değildir.
  • Kampanyalardan sadece Axess Mobil üzerinden ilk harcamadan önce “Promosyon Kodu Al” butonuna tıklayarak promosyon kodu alan müşteriler yararlanabilir. Alınan şifreler 1 kez kullanılabilecektir.
  • 7 Kasım - 7 Aralık 2017 tarihleri arasında, Boyner, YKM ve www.boyner.com.tr’de Axess’e özel 500 TL ve üzeri kayak ürünleri alışverişinize 12 taksit fırsatı sunulur. 12 taksit koşullar sağlandığında müşterinin isteğine göre firma tarafından uygulanmaktadır. 1 Ocak - 31 Aralık 2017 tarihleri arasında, Boyner ve www.boyner.com.tr'de Axess’e özel 9 aya kadar taksit sunulur. Taksit kampanyalarından Axess, Wings, Free, Axess exi26 asıl/ek ve sanal kart sahipleri ve Bank’O Card Axess sahipleri faydalanabilir.
  • Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi on iki ayı geçemez. Bu süre bireysel kredi kartları için; kuyumla ilgili harcamalarda dört ay, elektronik eşya ve bilgisayar alımlarında altı ay, havayolları, seyahat acenteleri, taşımacılık, konaklama, sağlık ve sosyal hizmetler ile ilgili harcamalarda, sağlık ürünü alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde ve vergi ödemelerinde dokuz ay olarak uygulanır. Telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz.
  • Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş. ve Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.