Wings'e Özel Doğtaş'ta +6 Taksit Ayrıcalığı

Wings'e Özel Doğtaş'ta +6 Taksit Ayrıcalığı

Wings'e özel Doğtaş'ta 31 Mart'a kadar vade farksız 3 ve 6 taksitli işlemlerde +6 taksit veya 10 taksitli işlemlerde 2 ay erteleme ayrıcalığı.

Kampanya detayları:

  • Wings'e özel Doğtaş'ta 2 Şubat – 31 Mart 2018 tarihleri arasında vade farksız 3 ve 6 taksitli işlemlerde +6 taksit ve 10 taksitli işlemlerde 2 ay erteleme fırsatı sunulmaktadır. Azami taksit sayısı 12’dir.
  • Kampanya, kampanyaya dahil olan Doğtaş üye işyerlerinde geçerlidir.
  • Kampanyaya Axess, Free, Wings, Ticari kartlar, Bank’O Card Axess kartlar ile bu kartların ek kartları ve sanal kartları dahildir. Kampanyaya sanal POS işlemleri dahildir. Free için kampanya katılım ücreti kampanya ve işlem başına 2,9 TL olup ilk ekstreye yansıtılacaktır.
  • Business kartlar +6 taksit kampanyasına dahildir.
  • Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi on iki ayı geçemez. Bu süre bireysel kredi kartları için; kuyumla ilgili harcamalarda dört ay, elektronik eşya ve bilgisayar alımlarında altı ay, havayolları, seyahat acenteleri, taşımacılık, konaklama, sağlık ve sosyal hizmetler ile ilgili harcamalarda, sağlık ürünü alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde ve vergi ödemelerinde dokuz ay olarak uygulanır. Telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz.
  • Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.