Wings'e Özel Ebebek'te 20 TL Chip-Para

Wings'e Özel Ebebek'te 20 TL Chip-Para

Wings’e özel 1-31 Mart 2018 tarihleri arasında ebebek mağazalarında 150 TL ve üzeri ilk alışverişinize 20 TL chip-para!

Kampanyadan faydalanmak için, ilk harcamadan önce Axess Mobil’den “Hemen Katıl” butonunu tıklayın veya “EBEBEK“ yazıp 4566’ya SMS gönderin!

Kazanılan chip-paralar 15 Nisan 2018 tarihine kadar ebebek mağazalarında kullanılabilecektir.

Kampanyaya Katıl


AXESS MOBİL'DEN KATIL.

Kampanya detayları:

  • 1-31 Mart tarihleri arasında ebebek mağazalarında ve ebebek.com’da tek çekim ve taksitli 150 TL ve üzeri ilk alışverişe 20 TL chip-para kampanyasında kazanılan chip-paralar aynı gün karta yansıyacaktır.
  • Kazanılacak chip-paralar ebebek mağazalarında kullanılabilecek, geçerlilik tarihi 15 Nisan 2018’dir. Kullanılmayan chip-para’lar 16 Nisan 2018 tarihinde geri alınacaktır. Kazanılan chip-para’lar ebebek.com’dan yapılacak online alışverişlerde kullanılamamaktadır.
  • Kampanyaya katılmak için, ilk harcamadan önce Akbank sistemine kayıtlı olan cep telefonu numarasından ""EBEBEK"" yazıp 4566’ya SMS göndererek kayıt olmak gerekmektedir. Belirtilen kısa mesajın Akbank sistemine ulaşmasından ve Akbank tarafından ‘kayıt oldunuz’ bilgisinin tarafınıza iletilmesinden sonra kampanyaya katılım sağlamış olursunuz. Katılım için gönderilen SMS’ler; tüm operatörler tarafından KDV ve ÖİV dahil 0,65 TL olarak ücretlendirilir.
  • Axess Mobil üzerinden kampanyaya katılmak için harcamadan önce “Hemen Katıl” butonu tıklanmalıdır. Kampanyanın profil alanındaki “Kampanyalarınız” başlığı altında görünmesinden sonra kampanyaya katılım sağlanır.
  • Kampanyaya dahil olacak kartlar; Axess, Wings, Free, Neo. Bank O’Card Axess ve Ticari kartlar puan kampanyasına dahil değildir. İptal ve iade işlemlerinde yüklenen chip-para iade alınacaktır. Chip-para’nın kullanılmış olması halinde ekstreye borç yansıtılacaktır.
  • Chip-para kampanyası müşteri bazındadır. Bir müşteri asıl ve ek kartları ile yapacağı harcamalarından kampanyadan bir defa en fazla 20 TL chip-para kazanabilir. Kazanılan ödül tutarı, müşterinin kampanya kapsamındaki en son harcamasını gerçekleştirdiği kartına yüklenecektir. Nakit çekim, eft/havale, fon alım/satım, BES işlemleri, anlık/otomatik fatura, vergi ödemeleri ve chip-para ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir. İptal ve iade işlemlerinde yüklenen chip-para iade alınacaktır. Chip-para’nın kullanılmış olması halinde ekstreye borç yansıtılacaktır.
  • Axess Mobil veya SMS ile kayıt olmayan kart sahiplerinin harcamaları kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
  • Akbank T.A.Ş. ve ebebek kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.
  • Bu kampanya başka kampanyalar ile birleştirilemez.