Wings'e Özel Tekzen'de 25 TL Chip-Para

Wings'e Özel Tekzen'de 25 TL Chip-Para

Wings’e özel Tekzen'de 5 - 28 Şubat 2018 tarihleri arasında yapacağınız tek çekim ya da vade farksız taksitli toplam 200 TL ve üzeri alışverişe 25 TL chip-para.

Kazanılan chip-para'lar 15 Mart 2018 tarihine kadar yine Tekzen mağazalarında kullanılabilecektir.

Kampanya detayları:

  • 5 - 28 Şubat 2018 tarihleri arasında Axess'inizle Tekzen'den yapacağınız tek çekim ya da vade farksız taksitli toplam 200 TL ve üzeri alışverişe 25 TL chip-para sunulmaktadır. Kampanyaya katılmak için, Axess Mobil üzerinden, harcamadan önce “Hemen Katıl” butonu tıklanmalıdır. Kampanyanın profil alanındaki “Kampanyalarınız” başlığı altında görünmesinden sonra kampanyaya katılım sağlanır.
  • Chip-para hediyesi, kampanya koşulları gerçekleştirildikten sonra karta anında yüklenecektir ve 15 Mart 2018 tarihine kadar yine Tekzen mağazalarında kullanılabilecektir. Kullanılmayan chip-paralar 16 Mart 2018 tarihinde geri alınacaktır. Axess, Wings, Free, Neo kartlar ve Ticari kartlar ile bu kartlara bağlı ek kartlar ve sanal kartlar kampanyaya dahildir.
  • Kampanyaya Bank O’Card Axess dahil değildir. Chip-para kampanyası müşteri bazındadır. Bir müşteri asıl ve ek kartları ile yapacağı toplam 200 TL ve üzeri harcama ile kampanyadan en fazla bir defa 25 TL chip-para kazanabilir. Kazanılan ödül tutarı, müşterinin kampanya kapsamındaki en son harcamasını gerçekleştirdiği kartına yüklenecektir. Nakit çekim, eft/havale, fon alım/satım, BES işlemleri, anlık/otomatik fatura, vergi ödemeleri ve chip-para ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir. İptal ve iade işlemlerinde yüklenen chip-paralar iade alınacaktır. Chip-para’nın kullanılmış olması halinde ekstreye borç yansıtılacaktır.
  • Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi on iki ayı geçemez. Bu süre bireysel kredi kartları için; kuyumla ilgili harcamalarda dört ay, elektronik eşya ve bilgisayar alımlarında altı ay, havayolları, seyahat acenteleri, taşımacılık, konaklama, sağlık ve sosyal hizmetler ile ilgili harcamalarda, sağlık ürünü alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde ve vergi ödemelerinde dokuz ay olarak uygulanır. Telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz.
  • Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.