Wings'e Özel Wepublic'te 200 TL İndirim

Wings'e Özel Wepublic'te 200 TL İndirim

Wings'e özel 9 - 23 Kasım 2017 tarihleri arasında Wepublic Akmerkez mağazasında her 800 TL alışverişinize 200 TL indirim hediye.

Üstelik 7 taksitle.

Online alışverişler için kampanya kodu: WPAKBANK800 

Kampanya detayları:

  • Wings'e özel 9 - 23 Kasım 2017 tarihleri arasında Wepublic Akmerkez mağazasında ve Wepublic.com.tr’de her 800 TL alışverişinize 200 TL indirim sunulmaktadır. İndirim kasada firma tarafından uygulanacaktır. Wepublic.com.tr’de kampanyadan faydalanmak için Sepetim alanında WPAKBANK800 indirim kodunun kupon kodu bölümüne girilmesi gerekmektedir. Gıda, kozmetik, taşıt, elektronik, spor ve indirim yasaklı markalar kampanya dahilinde değildir. Kampanya diğer kampanyalarla birleşmez.
  • 1 Ocak - 31 Aralık 2017 tarihleri arasında, Wepublic ve www.wepublic.com.tr’de Axess’e özel 7 aya kadar taksit fırsatı sunulur.
  • Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi on iki ayı geçemez. Bu süre bireysel kredi kartları için; kuyumla ilgili harcamalarda dört ay, elektronik eşya ve bilgisayar alımlarında altı ay, havayolları, seyahat acenteleri, taşımacılık, konaklama, sağlık ve sosyal hizmetler ile ilgili harcamalarda, sağlık ürünü alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde ve vergi ödemelerinde dokuz ay olarak uygulanır. Telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz.
  • Akbank T.A.Ş kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.