Yapı Market Alışverişlerinizde +4 Taksit Ayrıcalığı

Yapı Market Alışverişlerinizde +4 Taksit Ayrıcalığı

28 Şubat 2018 tarihine kadar yapı sektöründe kampanyaya dahil olan üye işyerlerinden yapacağınız 100TL ve üzeri vade farksız 2, 3, 4 ve 5 taksitli işlemlerde +4 taksit ayrıcalığısizleri bekliyor.

Kampanya detayları:

  • Kampanya, 28 Şubat 2018 tarihine kadar geçerlidir.
  • Kampanya Yapı Market sektörlerinde kampanyaya dahil olan üye işyerlerinde geçerlidir. 100TL ve üzeri vade farksız 2,3,4 ve 5 taksitli işlemlere +4 taksit fırsatı geçerli olup, artı taksit ile birlikte en fazla vade farksız 9 taksit yapılabilmektedir.
  • Kampanya'ya Axess, Wings, Bank'O Card Axess (Odea Bank) ve Free kartlar dâhildir.
  • Free kartlar için artı taksit kampanyasına katılım ücreti işlem başına 2,9 TL olup ilk ekstreye yansıtılacaktır.
  • Business kartlar +4 taksit kampanyasına dahildir.
  • Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi on iki ayı geçemez. Bu süre bireysel kredi kartları için; kuyumla ilgili harcamalarda dört ay, elektronik eşya ve bilgisayar alımlarında altı ay, havayolları, seyahat acenteleri, taşımacılık, konaklama, sağlık ve sosyal hizmetler ile ilgili harcamalarda, sağlık ürünü alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde ve vergi ödemelerinde dokuz ay olarak uygulanır. Telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz.
  • Akbank T.A.Ş Kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.