Balıkçı Niyazi

Wings ile %10 indirim

Wings Black ile %10 indirim

  • İndirim Wings, Wings Black, Wings Private, Wings Business asıl/ek kartlar için geçerlidir.
  • İndirim kredi kartı ekstrenize TL tutar olarak yansıtılacaktır.
  • Bu indirim, başka indirim veya kampanyalarla birleştirilemez.
  • Bu işyerinde Mil Puan'la ödeme yapabilirsiniz. Mil Puan ödeme detayları için tıklayın.

Dünyanın en değerli mutfak geleneğidir aile işletmeleri. Hele ki, dört bir yanı taze balık ve deniz ürünü ile dolu Ege Denizi’nde. Alaçatı Port’ta her gün misafirlerini büyük bir özenle ağırlayan Balıkçı Niyazi de kökleri Balkanlar’dan ve Yunanistan’dan gelen tarifleri, Çeşme yöresinin taze malzemeleri ve tarifleri ile buluşturan yörenin değerli markalarından biri.

1974 yılında kurulan, dört kuşaktır süregelen aile işletmesi “Balıkçı Niyazi” Alaçatı Port Marina’da müşterilerine unutamayacakları bir lezzet deneyimi sunuyor. 8 yıl önce Alaçatı Port Marina’daki adresine taşınan; iş, spor, sanat ve siyaset dünyasından gelen isimleri de, ¨kendi suyu ile pişmiş balık¨ yemek isteyen İzmirlileri de aynı konukseverlikle ağırlayan Balıkçı Niyazi; bu yüzden sadece en iyi bildiği işi yapıyor.

Ege’nin en önemli değeri zeytinyağı ve zeytinyağlı geleneksel mezeleri, bölgeden çıkan karides, kalamar, barbun, trança gibi eşsiz deniz ürünleri ile buluşturan Balıkçı Niyazi’nin en önemli amacı; sahip olduğumuz bu doğal lezzetleri ve balığı en yalın hali ile misafirlere sunan pişirme yöntemlerini geleceğe taşımak.

Adres

A: Alaçatı Mahallesi, 18000/1 Sk., No: 4 Port Alaçatı Marina
Çeşme/İzmir 
T: +90 232 716 64 89
 

Hangi Mutfak :

Deniz mahsülleri