Bebek Balıkçı

Wings ile %20 indirim

Wings Black ile %20 indirim

  • İndirim Wings, Wings Black, Wings Private, Wings Business asıl/ek kartlar için geçerlidir.
  • İndirim kredi kartı ekstrenize TL tutar olarak yansıtılacaktır.
  • Bu indirim, başka indirim veya kampanyalarla birleştirilemez.
  • Bu işyerinde Mil Puan'la ödeme yapabilirsiniz. Mil Puan ödeme detayları için tıklayın.

Bir İstanbul klasiği olan Boğazda balık keyfini Marmara Denizi'nin kıyısına Prens Adaları manzarasına taşıyan mekan boğazı aratmıyor.

Bebek Balıkçı, İstanbul'da balık kültürünün oluşmasını sağlayan mekanın imzasını taşıyor. "Boğazda Balık'' denince ilk akla gelen mekanlardan olan Bebek Balıkçı’ nın yatırımcısı ve işletmecisi Ertuğrul Karabulut ve oğlu Cem Karabulut deneyimlerini Bebek Balıkçı’ da siz değerli misafirlerle paylaşıyorlar.19 yıldır Bebek’ te hizmet veren mekanlarını Pendik Marinaya taşıdılar.

Pendik Marintürk Marinada açılan Bebek Balıkçı ‘da servise sunulan; sebzelerin ve meyvaların özel olarak organik suyla yıkanıp ziraai ilaçlarlardan arındırıldıktan sonra, özel reçete ile hazırlanıp sunulan eşsiz mezeleri ve balığın en lezzetli hallerini misafirlerine sunuyor.

Bir İstanbul klasiği olan Boğazda balık keyfini Marmara Denizi'nin kıyısına Prens Adaları manzarasına taşıyan mekan boğazı aratmıyor.

Bebek Balıkçı birbirinden lezzetli mezeleri, günün balıklarını ve yılların tecrübesini uygun fiyatlarla müşterilerine sunuyor. Benzerlerini güney sahillerinde gördüğümüz eşsiz güzellikteki Pendik Marina'da açılan Bebek Balıkçı yemekleri kadar şık ambiyansıyla ve kaliteli servisi ile oldukça iddialı bir mekan.

Bebek Balıkçı da Ege sahillerinde ve Yunan restorantlarında olduğu gibi hem mezeleri hemde günlük balıkları mostradan seçebiliyorsunuz.

Bebek Balıkçı’ nın öne çıkan spesiyalleri; ermeni pilakisi, girit ezmesi, balık pastırması,atom,köpoğlu,topik,tabule,ahtopot carpaccio,balık kokoreç,balık beğendi,balık külbastı, girit usulü kalamar ızgara, kalkan tandır, balık içli dolması, mutlaka tatmanız gereken yemeklerden.

Ulaşım ve trafik sorunu olmayan mekana misafirlerimiz ister özel araçlarıyla gelip kapalı otoparka kendileri park edebilir, yada vale hizmetinden yararlanabilir.deniz yoluyla gelecek misafirlerimize yanaşabileceği özel iskelemize tekneleriyle gelebilirler. Ege de tatile çıkmış hissi veren mekanda ayrıcalıklı hizmeti ve özel peyzajla yapılmış terasında keyifli zaman geçirmenizi garanti ediyor.

Adres

A: Demirciler Yeni Bebek Resturant İşletmeciliği Gıda San.Ltd.Şti.
Cevdet Paşa Caddesi no:26/A Bebek

T: 0212 263 34 47
F: 0212 287 13 64

Hangi Mutfak :

Deniz Mahsülleri

Otopark/Vale :

Var