Bleu Grill & Lounge

Wings ile %10 indirim

Wings Black ile %10 indirim

Doyasıya müzik ve kaliteli yemek Bleu Lounge & Grill

İstanbul’un en güzel manzarasını izleyebileceğiniz mekanlar arasındaki teras bar Bleu Lounge & Grill “Müzik Ruhun Gıdasıdır” sözünden yola çıkarak dünya müziklerinden kesitler sunan programı ve ezber bozan yemek çeşitleriyle misafirlerini bekliyor.

Sosyal buluşma adreslerinden biri olan teras bar’da yaz mevsimi boyunca Akdeniz ezgileriyle dolu repertuarıyla beğeni toplayan Ata ve Doruk ikilisi Salı, Çarşamba ve Perşembe akşamları sahne alırken, Cuma ve Cumartesi akşamları ise başarılı Bayan DJ’lerden Elize, Lounge, Chill out, Jazzy ve Latin house tarzı parçaları birleştirerek Istanbullulara müzikal yolculuklar yaratacak.

Şehrin her hava koşuluna ayak uyduran teras barı Bleu, misafirlerine açık havada olma hissini yaşatırken, kendine özgü kokteylleri ve tapas konseptli Akdeniz menüsüyle lezzetli bir yemek şöleni de sunuyor.

Ayrıntılı bilgi ve Rezervasyon için: 0212 334 41 88

  • İndirimler otel tarafından adisyon üzerinden yapılacaktır.
  • Bu indirim, başka indirimler veya kampanyalar ile birleştirilemez.
  • *20 ve üzeri gruplar için geçerlidir.
  • Bu işyerinde Mil Puan'la ödeme yapabilirsiniz. Mil Puan ödeme detayları için tıklayın.

 

Bazen Yakın, Uzak gibi davranır. Yıldızlar, eski günler, güzel kokular, tatlar. Ama bu aslında bir yanılgıdır; zira sevdiğimiz şeyler fazla uzağa gidemez: Bleu Grill&Lounge 

Bleu Grill & Lounge yıldızların altında, eski zamanları ve Kız Kulesi’ni izleyen bir Boğaz masalı. Sakin ve davetkâr bir havası var. İlkbahar ve yaz gibi. İçi ve dışı uyum içinde. Dışarıda İstanbul ve deniz, içeride canlı müzik eşliğinde bir mutfak dolusu dünya lezzeti…

Şef Andre Piednoir, daha önce İngiltere, Nijerya, Lübnan gibi ülkelerde görev yapmış. Ama daha eğlenceli bir bilgi var; Piednoir bir dönem Robert De Niro’nun restoranı Tribecca Grill Myriad Group of Restaurant’ta Executive Pasta Şefi’ymiş. Elleri sinema dünyası tarafından kutsanmış denebilir.

Ziyafet, her şeye işlemiş olduğundan olsa gerek, yemeklerden sadece birine tutulmak mümkün değil. Ya hepsini seveceksin ya da hepsini.  Yabani mantar “duxelle” ve brokoli püresiyle servis edilen Dana Bonfile ve siyah zeytinli polenta ile servis edilen Kuzu Pirzola gibi lezzetlerin tadına bakmadan mekânı terk etmek olmaz. Bonito Burger, Honey Roasted Apricot, Tartar Cones, Dolma Lollies ve Chococteils mutlaka ama mutlaka denenmeli. Bu bağlamda Bleu Grill & Lounge’a, birkaç gün bir şey yemeyip gitmek muhtemelen daha akıllıca olacaktır.

Hazır gitmişken özel tüp bardaklarda servis edilen Bleu imzalı renkli kokteyller, özellikle de Bleu Mojito’nun tadına bakanlar mekândan bakmayanlardan daha mutlu ayrılabilir.

Wingscard der ki:

Tüm “Tüm Robert De Niro sevenler” için…

Bariz Bilgi

Bleu Grill & Lounge’da ağırlıklı olarak lounge müzik çalınıyor. Pazar ve Pazartesi akşamları hariç 21:30 ve 01:30 arası Ata - Alper ikilisinin canlı müzik performanslarını kaçırmamalı.

Adres

A : The Ritz-Carlton, Süzer Plaza, 34367 Elmadağ/İstanbul
T : +90 212 334 41 88

Hangi Mutfak :

Dünya

Oturma Kapasitesi :

60

Otopark/Vale :

Var