Nespresso Boutique

Wings'e özel fırsatlar

  • İndirim Wings, Wings Black, Wings Private, Wings Business asıl/ek kartlar için geçerlidir.
  • İndirim kredi kartı ekstrenize TL tutar olarak yansıtılacaktır.
  • Bu indirim, başka indirim veya kampanyalarla birleştirilemez.
  • Bu işyerinde Mil Puan'la ödeme yapabilirsiniz. Mil Puan ödeme detayları için tıklayın.

Kahve çaya benzemez. Sert mizaçlıdır. Çay gibi, olgundur ama onun kadar hassas değildir. Duygularını belli etmez ama siz hep bilirsiniz, o da sizi seviyor: Nespresso

Nespresso için kahveye bir saygı duruşu denebilir ya da şöyle bir açılımda bulunulabilir; “Nespresso: İyi ve kaliteli bir kahvenin anatomisi.” En kaliteli çekirdekler benzersiz özel harmanlarla buluşup Nespresso kapsüllerinin içine girer ve o Nespresso kapsülü ünlü tasarımcıları imzasını taşıyan tasarım kahve makinelerinin içine yerleştirilir. Çıkan kahvenin kokusu etrafa yayılır, lezzeti damaktan aşağıya kayarak iner.

Kahve gurmesi olan ve fakat ofisten bir türlü çıkamayanlara, kanepenin üstünden ve sıcak battaniyenin altından kalkamayanlara, kahveyi ve kahve sunumunu tasarım makinelerde şık bir şekilde yapmak isteyen kafe, restoran ve otellere, hem ev sakinlerini hem ofis çalışanlarını mutlu etmek isteyen patronlara birbirinden havalı bu makineleri incelemeleri ısrarla tavsiye edilir.

Nespresso kahvelerini seçerken Brezilya, Kolombiya, Kosta Rika, Guetemala, Togo, Kenya ve Etiyopya gibi en iyi kahve üreticisi ülkelerin en iyi kahve kaynaklarını araştırıyor. Kahve taneleri ağaçtan toplandıkları andan fincana akacağı zamana kadar çok yakın takipte; kalitenin devamlılığı çok önemli.

Nespresso son derece özel bir ambalaj sistemi geliştirmiş. Şöyle ki; doğru miktarda öğütülmüş kahve, iç yüzeyi koruyucu bir tabakayla kaplı alimünyum bir kapsül içine konur. Bu koruyucu tabaka kahveyle alimünyum folyonun temasını engeller. Tek bir kapsülde, bir fincan espresso için yeterli miktarda ince öğütülmüş taze kahve bulunur. Bu ambalaj sistemi taze kavrulmuş kahvenin kalitesini ve tadını en az bir yıl boyunca korur. Zaten bundan sonra ister ofiste ister evde isterse şık bir otelin lobisinde her daim taze ve kaliteli kahve içmenin ve içirmenin ayrıcalığı başlar.

Yeni bir bağımlılık başlar: Nespresso bağımlılığı.

Wingscard der ki:

Tüm “Kahveden ilham alanlar ve almak isteyenler” için...

Tasarım Bilgi

Nespresso’nun tasarım ve kahve kokan bir aksesuar diyarı var. 

Adres

A: Abdi İpekçi caddesi No. 11 34367 Nişantaşı/İstanbul
T: +90 444 1 576

Hangi Mutfak :

Kahve

Oturma Kapasitesi :

-

Otopark/Vale :

Yok

Nespresso Boutique tanıtım videosu