Nişantaşı MOC'ta %10 İndirim

Wings ile %10 indirim

Wings Black ile %10 indirim

  • İndirim Wings, Wings Black, Wings Private, Wings Business asıl/ek kartlar için geçerlidir.
  • İndirim kredi kartı ekstrenize TL tutar olarak yansıtılacaktır.
  • Bu indirim, başka indirim veya kampanyalarla birleştirilemez.
  • Bu işyerinde Mil Puan'la ödeme yapabilirsiniz. Mil Puan ödeme detayları için tıklayın.

Ministry Of Coffee’nin ülkemizde ve Dünya’da belirlediği kahve kavurma ve sunum teknikleri, kahveseverler tarafından referans kabul edilmiş durumdadır.

MOC 23 Nisan 2014 gibi anlamlı bir günde başladı macerasına.Henüz layık olduğu ilgi ve alakayı ülkenmizde göremeyen kahvenin üstünde gezinen 2. Nesil kahvecilerin kara bulutlarını dağıtmak için geldik hem toptan kahve satışı hem de nitelikli kahve sunumu konusunda görünen o ki başarılı olduk.

Ministry of Coffee’nin vizyonunda dünyanın en nitelikli kahvelerini tedarik edip, yine dünyanın en özellikli ve hassasiyet gerektiren nitelikleriyle Avustralya usulü kavurmak ve sunmak var. Belki de MOC’un bu kadar sevilmesinin açıklaması, ülkemizde bu standartları belirliyor ve uyguluyor olması.

Kolombiya, Kenya, Etiyopya, Kosta Rika, Guatemala, Endonezya, Brezilya, Nikaragua,El Salvador,Yirga cheeff, ve Yemen gibi Dünya’nın 13 farklı noktasındaki mikro üretim yapan çiftliklerden özenle seçilen en kaliteli kahve çekirdekleri; MOC’un belirlediği standartlar temel alınarak özel olarak kavrulup, müşterilerimizin beğenisine sunulmaktadır.

Authorised Scae Trainer Deniz Yıldız Düzgün tarafından Resmi uluslararası tüm dünyada geçerliliği olan SCAE (Speciality Coffee Association of Europe) onaylı barista ve roasting sertifikası verilmektedir.

Ministry Of Coffee’nin ülkemizde ve Dünya’da belirlediği kahve kavurma ve sunum teknikleri, kahveseverler tarafından referans kabul edilmiş durumdadır. Bu sorumluluğun farkında olan MOC, nitelikli kahvenin daha geniş kitlelere ulaşması için gelişmeye ve büyümeye devam edecektir.

Adres

A: Şakayık Sokak No:4/A 34365 Nişantaşı,
İstanbul, Türkiye
T: 0212234 44 65