Olive Anatolian Restaurant

Wings ile %10 indirim

Wings Black ile %10 indirim

  • İndirim Wings, Wings Black, Wings Private, Wings Business asıl/ek kartlar için geçerlidir.
  • İndirim kredi kartı ekstrenize TL tutar olarak yansıtılacaktır.
  • Bu indirim, başka indirim veya kampanyalarla birleştirilemez.

‘Olive’  İngilizce zeytin, Latince ‘oliva’ dan gelir. Her dolapta bulunur. Her yemeği sever. Beklenmedik bir lezzettir. Suda yürür, izini belli etmez, dokunduğu her şey lezzete dönüşür: Olive Anatolian Restaurant

Olive Anatolian Restaurant’ın konsepti tamamen bu doğa harikası, Akdeniz aşığı zeytine dayanıyor.

Mekân, tarihi yarımadanın Ayasofya ve Topkapı Sarayı’na bakıyor. Ayasofya ve Topkapı da Olive’e. Karşılıklı bir aşk yani… Bir tarafta da, orada olanların şansına, Boğaz uzanıyor. Olive Anatolian Restaurant, bir dünya mutfakları harikası, elbette yanına serpiştirilmiş Türk mutfağı yemekleriyle. İsminden de anlaşılacağı gibi Olive Anatolian Restaurant’da her şey zeytinyağıyla yapılıyor. Can zeytinyağlı klasikler namına ne çekerse var.

Mesela Sultan Kebabı’yla mest, Fırınlanmış Dana Kaburga’yla aşk; Nar Soslu Karides’le hipnotize olunabilir, Terayağı Soslu Levreği’yle denize düşülebilir, Taze Baharatlı Bonfile’ye sarınılabilir. Lezzeti tatlıyla finalize etmek isteyenlere sırayla ve art arda şunları yemeleri önerilir: Şehzade Tatlısı, Şarapta Haşlanmış Çikolata Soslu Armut, Çikolatalı Baklava.

Olive Anatolian Restaurant aynı zamanda zengin kahvaltı tutkunlarını gerek geleneksel Türk kahvaltısı gerekse ‘continental kahvaltı’yla ağırlıyor. Dileyen ikisini aynı anda ısmarlayıp, geceye direkt oradan geçebilir. Olive Anatolian Restaurant’ın hoşluklarından biri de, mutfak şefinin eşliğinde, en özel tarifler ve profesyonel pişirme metodları ile, kişisel menüler oluşturulabiliyor.

Gurmelikten nasibini almış yemek severlere duyurulur.

Wingscard der ki:

Tüm “Mutfaklar, yemekleri ve sevenleri” için…

Toplantıdayım Bilgisi

Olive Anatolian Restaurant’ın 80, 60 ve 25 kişi kapasiteli üç toplantı salonu var.

Adres

A: Hotel Ilkay, Ebusuud Cd No:32, 34410 Fatih Sirkeci/İstanbul
T:  +90 212 528 1343
 

 

Hangi Mutfak :

Türk

Oturma Kapasitesi :

Dış mekan: 20 / İç mekan: 80

Otopark/Vale :

Yok

Olive Anatolian Restaurant tanıtım videosu