Orange Restaurant Mediterranean Grill

Wings ile %10 indirim

Wings Black ile %10 indirim

  • İndirim Wings, Wings Black, Wings Private, Wings Business asıl/ek kartlar için geçerlidir.
  • İndirim kredi kartı ekstrenize TL tutar olarak yansıtılacaktır.
  • Bu indirim, başka indirim veya kampanyalarla birleştirilemez.

Sıcak ülkelerden İstanbul’a yolculuk ederken bir dolu ülkeye uğramış, hepsinde yeni arkadaşlar edinmiş bir mutfak: Orange Restaurant Mediterranean Grill

Bilindiği üzere Marriott dünya çapında zincir bir marka. Ve haliyle bazı ‘olmazsa olmazları’ var. Mesela kahvaltının yüzde 40’ı tüm Marriott’larda standart. Ama büfelelerde her ülkenin kendi lokal lezzetleri de var. Yani Marriott standartları bulunduğu ülkenin lezzetleriyle besleniyor. Kalite ve hayalgücü; lezzetli bir birleşim… Orange Southern Mediterranean Grill’in menüsünü ise Akdeniz’e özgü lezzetlerle Türk mutfağının bol çeşitli yemekleri oluşturuyor.

Bu arada, Marriott zincirine özel bir ‘Chef Tech’ programı var.  Bu programla tüm Marriott’lardaki menüler paylaşılıyor; dünyadaki tüm Marriott’larda bu reçeteler kullanılıyor. Yaklaşık 3500 otel olduğu varsayılırsa derin ve zengin bir menü olduğu anlaşılabilir. Ve bu program içinde Türk menüsü de var. Şef ve ekibinin yaptığı ise bu menüleri alıp Türk mutfağıyla bir güzel harmanlayıp gurme damakların hizmetine sunmak.

Orange Southern Mediterranean Grill’e gelmişken çavdar ekmeği içerisinde sızma zeytinyağı ile sotelenmiş deniz ürünlerinden oluşan Acorada’yı tatmadan dönmeyin! Kalbi “hafif” tercihlerden yana atanlar için ise Lizbon Usulü Deniz Mahsülleri çorbası ile Mango ve Dana Etli Salata baştan çıkarıcı lezzetler sunuyor.

Orange Southern Mediterranean Grill’in özgün lezzetleri en sevdiğiniz alışkanlıklarınız arasında yer alacak, şimdiden haberiniz olsun.
 

Wingscard der ki:

Tüm “Kalpten Akdenizli olanlar” için…

Süssüz Bilgi

Orange Southern Mediterranean Grill Restaurant doğallığı ve sadeliği seviyor. Sadece yemekte kullandığı malzemelerle minimal dokunuşlar yapıyor.

Adres

A: Kayışdağı Cad. No.1/1, Ataşehir/İstanbul
T: +90 216 570 00 38
W: www.istanbulmarriottasia.com

*Yeni nesil yazar kasa POS cihazlarını kullanmakla yükümlü olan bu Wings Style üye işyerimizde Mil Puan kullandırım uygulaması gerçekleşene kadar Karada Mil uygulaması yapılamamaktadır.

Hangi Mutfak :

Akdeniz

Oturma Kapasitesi :

120 kişi

Otopark/Vale :

Var

Orange Southern Mediterranean Grill tanıtım videosu