Arnavutköy Robin's Kitchen'da %10 İndirim

Wings ile %10 indirim

Wings Black ile %10 indirim

  • İndirim Wings, Wings Black, Wings Private, Wings Business asıl/ek kartlar için geçerlidir.
  • İndirim kredi kartı ekstrenize TL tutar olarak yansıtılacaktır.
  • Bu indirim, başka indirim veya kampanyalarla birleştirilemez.
  • Bu işyerinde Mil Puan'la ödeme yapabilirsiniz. Mil Puan ödeme detayları için tıklayın.

Galata’nın gastronomi üssü Robin’s Kitchen rotasını Arnavutköy’ e çevirdi. Alexandra’nın 3.katında konumlanan Robin’s Kitchen, yepyeni dekor ve menü sunumu ile artık Arnavutköy’ de hizmet veriyor!

Özel olarak hazırlanan gurme menüsüyle oldukça iddialı olan Robin’s Kitchen boğaz hattında yeni müdavimler biriktirmeyi amaçlıyor. 40 kişilik oturma kapasitesine sahip Robin’s Kitchen’da ince düşünülmüş dekorasyonu ile mekana adım atar atmaz kendinizi son derece trend ve cozy bir atmosferde buluyorsunuz.

Şef Bilal Mert’in 4 mevsimi mutfağına yansıttığı özel menüsüyle oldukça iddialı. Somon tartardan ördek roll’a, çıtır nohuttan, cheese toplara kadar geniş ve farklı bir başlangıç menüsüne sahip. Robin’s Kitchen’ın ana menüsünde ise ricotta gnocchi ve dilbalığı gibi iddialı lezzetleri de bulmanız mümkün.

Robin’s Kitchen’ da kendinizi samimi bir ev ortamında hissedebilir ya da açık mutfak konseptli menüsünden seçeceğiniz başlangıç & ana yemekler ile ağzınıza layık bir yemek yiyebilirsiniz. Sonrasında Alexandra’da niş kokteyller içebilir ve gecenize devam edebilirsiniz.

Adres

A: Arnavutköy Mahallesi,
Arnavutköy Bebek Caddesi, No 50,
Beşiktaş, İstanbul
T: 0212 2875848