Takanik Balık Yeniköy Park'ta %10 İndirim

Wings ile %10 İndirim

Wings Black ile %10 İndirim

  • İndirim Wings, Wings Black, Wings Private, Wings Business asıl/ek kartlar için geçerlidir.
  • İndirim kredi kartı ekstrenize TL tutar olarak yansıtılacaktır.
  • Bu indirim, başka indirim veya kampanyalarla birleştirilemez.
  • Bu işyerinde Mil Puan'la ödeme yapabilirsiniz. Mil Puan ödeme detayları için tıklayın.

Takanik balık hizmete 1998 yılında küçük teknesiyle Yeniköy limanında başladı. Lezzeti ve uygun fiyatlarıyla kısa zamanda müşteri kitlesini genişleten Takanik, daha büyük bir tekne ve salaş konseptiyle müşteri kapasitesini genişletti. Oluşturduğu bu yeni yüzer tekne konsepti çok başarılı oldu. Lezzetine doyum olmayan salataları ve balıkları çok kısa zaman içerisinde Takanik’in ününü bütün İstanbul’a duyurdu.

Takanik balık yüzer tekneden sonra ise karaya çıktı, Yeniköy’ün en güzel yerinde iskele sokağında aynı konsepti ve daha geniş bir menü yelpazesiyle müşterilerinin memnuniyetini devam ettirdi. Müşterilerinden gelen yoğun istek üzerine boğazın bir diğer incisi Arnavutköy’de 2008 sekiz yılında ikinci şubesini açtı. Kısa surede Arnavutköy’ün en sevilen mekânlarından olma başarısını gösteren Takanik Arnavutköy’den sonrada üçüncü şubesini de yine Yeniköy’de açtı Yeniköy’deki yoğun talebi karşılamak için açılan üçüncü şubede kısa sürede müşterilerinden çok güzel tepkiler aldı. 2011 yılında 4. şubesinide suadiye'de hizmete geçirildi. Takanik sizlere daha iyi hizmet verebilmek için her geçen gün daha çok çalışmaya ve lezzetini arttırmaya devam ediyor.

Balık ürünlerimiz her gün taze olarak balık halinden alınıp, siz değerli müşterilerimize eşsiz tatlar katılarak servis edilmektedir. Eğer siz hala Takanik’in tadına doyum olmayan lezzetleriyle tanışmadıysanız, müşteri memnuniyetinin tek amacımız olduğu, lokantalarımıza geldiğinize sizi asla pişman etmeyecek ve ağırlamaktan şeref duyacağız.

Adres

A: Köybaşı Cad. No:155 34464 Yeniköy / İstanbul
T: +90 (212) 299 5656
F: +90 (212) 299 5657

Hangi Mutfak :

Deniz Ürünleri

Otopark/Vale :

Var

Takanik Balık Yeniköy Park'ta %10 İndirim tanıtım videosu