Adem Terzi Barber's Club

Wings ile % 10 İndirim

02 Şubat 2015 itibariyle indirim chip-para olarak değil TL tutar olarak ekstreye yansıyacaktır.
Bu indirim, başka indirimler veya kampanyalar ile birleştirilemez.
İndirim Wings Business için geçerli değildir.

Kalp ve saçlar, dert büyüdükçe ağırlaşır. O yüzden, dertleri seyreltmek için, saçlarımızı keseriz. Kırıklar ve hayal kırıklıkları iyileşsin diye: Adem Terzi

Hayattan ne istediğini ve ona ne vereceğini henüz çocukken keşfetmek ya da içte bir yerde ‘bilmek’ ayrıcalıklı bir durumdur. Hayal bellidir. Yapılması gereken oraya doğru yürümektir. Ne olursa olsun, vazgeçmeden. Adem Terzi, o ayrıcalıklı insanlardan. Kendisi henüz 10 yaşındayken, saç mevzusuna çoktan uyanmış. Üstelik kendi saçlarına da oldukça düşkünmüş. Ve ondan sonra olaylar gelişmiş. Etiler Diba’da çalışmaya başladıktan iki sene sonra, 2003 yılında, Diba tamamen kendisininmiş.

Bugün, iş dünyasının önde gelen CEO’larına, sanat ve spor camiasının en ünlü isimlerine hizmet veriyor. Hatta sanatında kült bir isim olma yolunda ilerliyor denebilir.

Adem Terzi’nin uzmanlık alanlarından biri vizajizm. Bu kelime tanıdık gelmiyor mu? Tanıyalım. Vizajizm öğretisi kısaca kişinin saç yapısı, yüzü, kafatasının şekli, karakteri, yaşam tarzı gibi detayları analiz edilerek kişiye özel saç kesim tekniği geliştirmek. Aslında kişinin bilincini arttırdığı da söylenebilir. Adam Terzi, Etiler’deki salonunda profesyonel ekibiyle bu hizmeti de veriyor.

Salonda verilen diğer hizmetler; saç kesimi, saç bakım ve analizi, Dermologica cilt bakımı, manikür, pedikür, el ayak bakımı, saç ektirme ve masaj.

Merakları gidermek adına, Adem Terzi’nin ünlü hayranlarından birkaç isim vermek lazım: Kıvanç Tatlıtuğ, Beyazıt Öztürk, Özcan Deniz, Tan Sağtürk, Kenan Işık, Zafer Ergin, Kenan Ece, Görkem Sevindik, Şifo Mehmet, Kenan Erçetingöz, Ege…

Şimdiden sıhhatler olsun.

Wingscard der ki:

Tüm “Kendini öğrenmişler ve öğrenecekler” için…

Meşhur Bilgi

Adem Terzi, Ezel dizisinde konuk oyuncu olarak yer aldı.

Adres

A: Nispetiye Cad. Ahular Sokak No:22 Etiler/İstanbul
T+90 212 263 75 13

Adem Terzi Barber's Club tanıtım videosu