Adana HiltonSA

Wings'e özel fırsatlar

Her 5 TL’ye ekstra 1 Mil Puan kazanma ayrıcalığı

Bu ayrıcalık, başka indirimler veya kampanyalar ile birleştirilemez.

Pamuk tarlaları, kardan adam yapmayı bilmeyen çocuklar, Orhan Kemal, Abidin Dino, Yılmaz Güney’in doğduğu bereketli topraklar, bici, kebap ve şalgamın imparatorluğu Adana. Ama sadece bir gözdesi var: Adana HiltonSA 

Adana HiltonSA, içinden Seyhan geçen şehrin kültürü ile tüm dünyayı görüp gelmiş bir otelcilik klasiğinin tanışması ve birbirine aşık olması gibi bir deneyim… Seyhan Nehri’nin hemen yanı başında konuşlanmış Adana HiltonSA’nın 17’si suit 308 odası tarihi Taş Köprü manzaralı. Dileyen, havalimanına 10 dakikada gidebilir.

İzlenmesi önerilen günlük program aşağıdaki gibidir: Sabah erken ya da iyice erken kalkmak suretiyle Sağlık Kulübü’ne inilir. Hava sıcaksa açık, soğuksa kapalı havuza atlanır. Buna bedenin ve beynin sabaha uyanışı denir. Kahvaltı, Türk ve dünya mutfağının şık lezzetlerini sunan Spice Market Restaurant’ta ister açık büfe ziyafeti ister a la carte olarak yenir, sonra tekrar havuza atlanabilir ya da katılınması gereken o önemli toplantıya geçilebilir.

Toplantı HiltonSA’nın Business Center’ındaki 8 toplantı odasından birinde olacağından acele etmeye gerek yok. Gerekli her türlü donanım ve teknolojiye sahip toplantı odaları, Hilton Meetings konseptinde bolca gün ışığı alan15 toplantı odası, ikiye bölünebilen 500 kişilik ekstra bir toplantı salonu var.

Toplantıdan sonra Zeytini Bar’a uğrayarak toplantının ağırlığından kurtulmak, bir dilim kek ya da pasta yiyerek tatlanmak ya da bir kadeh kırmızı şarap eşliğinde hayallere dalmak mümkün. Akşam yemeği için Asya’ya gitmek lazım ya da Chibo Restaurant’a; zira kendisi Uzakdoğu mutfağının seçkin ve sevilen lezzetlerini sunuyor. Biten günün ve akşam yemeğinin rehaveti çökmeye başladıysa, yarına bir gece önceden arınarak başlamak adına Hamam ya da saunada biraz vakit geçirilir. Masaj, şiddetle önerilir.

Adana HiltonSA sadece güzel günler değil, çok özel bir gün yaşamak isteyenler için de kusursuz bir seçim. Hilton kalitesi ve ayrıcalığıyla parıltılı bir balo salonuna sahip olunabilir, profesyonel bir ekip tarafından kişiye özel hazırlanan muhteşem yemekler ve içkiler eşliğinde evlenilebilir, Seyhan’ı ve Taş Köprü’yü izleyen Riverside alanında yıldızlı bir doğum günü partisi verilebilir.

Wingscard der ki:

Tüm “Özel günler ve değerini bilenler” için…

Merkezi Bilgi

Adana HiltonSA’dan şehrin merkezine yolculuk, yürümek suretiyle tam 3 dakika 16 saniye sürüyor.

Adres

A: Hacı Sabancı Bulv. No:1 Yüreğir/Adana
T: +90 322 355 50 00
W: www.hilton.com.tr

Bu işyerinde Karada Mil (Mil Puan’la ödeme) uygulaması bulunmamaktadır.

Oda Sayısı :

17’si suit 308 oda

Asansör :

Var

Sauna :

Var

Fitness Center :

Var

Spa :

Var

Hot Tub-Masaj :

Var

Açık-Kapalı Yüzme Havuzu :

Var

Evcil Hayvan İzni :

Var

Adana HiltonSA tanıtım videosu