Ankara HiltonSA

Wings'e özel fırsatlar

Her 5 TL’ye ekstra 1 Mil Puan kazanma ayrıcalığı

Bu ayrıcalık, başka indirimler veya kampanyalar ile birleştirilemez.

Bazılarının sadece İstanbul’a dönerken sevdiği, bazılarının doğup huzur içinde büyüdüğü, ‘Denizi yok ama gölü var’ şehir. Sinema ve tiyatroya düşkünlük söz konusudur. Evler sıcak ve kalabalıktır. Dostluklar derin, muhabbet çoktur. Ankara kaliteli ve sade yaşam şehridir: Ankara HiltonSA

6 kıtada 530’dan fazla otel ve resort’tan ibaret bir otel imparatorluğunun, Ankara’nın tüm sadeliğini ve modern çizgisini tamamlayan sakinidir Ankara HiltonSA. Ankara’nın sevgili Tahran Caddesi’nde konuşlanmış. Ankara’yı tanmayanlar için açıklayalım: merkezi, her yere yakın. 24’ü suit, 8’i apart 315 odası var. Her Hilton’da olduğu gibi odaların azı yok, fazlası var. Daha fazla konfor anlamında tabii ki. Apartlar 55 metrekarelik yaşam alanıyla ev misali. Yatak odasının yanı sıra kitchenette'li oturma salonu ve terasları var.

Menüsü Türk ve dünya mutfağının güzide yemeklerinden oluşan Greenhouse Restaurant, tüm gün açık büfe à la carte yemekler sunuyor. Otelde kalınsın kalınmasın tecrübe edilmeli. Hele ziyaret yaz aylarına rastlıyorsa terasında hafif bir akşam yemeği ya da barbekü sıcaklığı yaşanmalı…

Otelde kalınsın kalınmasın hayatın bir gecesi, yelpazesi geniş içki menüsü, cool kokteylleri ve Ankara’nın eğlence hayatının rengi için Lotus Bar’da geçirilmeli.

Kusursuz bir iş toplantısı yaşamak ve yaşatmak isteyenler için her türlü teknolojik donanıma sahip 10 toplantı ve davet odası var. Farklı kullanımlara kolayca uyarlanabilen odalarda gerçekleştirilen toplantı ve etkinliklere, otelin profesyonel mutfak ekibinin hazırladığı özel menüler eşlik ediyor. Konforda dur durak yok denebilir.

Kapalı yüzme havuzu, fitness merkezi, teras, jakuzi, sauna ve masaj odalarından oluşan Sağlık Kulübü’ne uğramak, yoksa uğramak için fırsat yaratmak, hayattan hafifleme anlamında çok etkili.

Ankara HiltonSA hayali çok kurulmuş unutulmaz bir düğün yaşamayı arzu edenler için 1200 kişiyi ağırlayabilecek balo salonuna sahip.

Hayat boyu sürecek aşk dolu bir mutluluğun başlaması için kusursuz bir yer, Ankara HiltonSA.

Wingscard der ki:

Tüm “Sonsuza kadar sürecek dostluklar” için…

Yürüme Mesafesi Çok Az Bilgi

Ankara HiltonSa’dan çıkıp yürümeye başladıktan beş dakika sonra alışverişin göbeğinde yani Tunalı Hilmi’de olunabilir. 

Adres

A: Tahran Cad. No:12 Kavaklıdere/Ankara
T: +90 312 455 00 00
W: www.hilton.com.tr

Bu işyerinde Karada Mil (Mil Puan’la ödeme) uygulaması bulunmamaktadır.

Oda Sayısı :

14'ü süit, 315 oda

Asansör :

Var

Sauna :

Var

Fitness Center :

Var

Spa :

Var

Hot Tub-Masaj :

Var

Açık-Kapalı Yüzme Havuzu :

Kapalı

Evcil Hayvan İzni :

Var

Ankara HiltonSA tanıtım videosu