Bardacık Hotel

Wings ile %10 indirim

İndirimler, chip-para olarak yüklenecektir.
Bu indirim, başka indirimler veya kampanyalar ile birleştirilemez.
İndirimden yararlanmak için kart sahibi bilgisi ile fatura bilgisi aynı olmalıdır.

Sızar yani. Yemyeşil çimler şeklinde tezahür eder. Bir gün yeşilin yanına mavi taşınır, ardından beyaz gelir ve bir daha gitmemek için yerleşir: Bardacık Butik Otel

Ahşaba beyazı çok yakıştırırlar orada. Küçük masalar ve dev sohbetler duyulur, kahkahalar da güzeldir. Onlar da yayılır etrafa.

Buranın odaları da dışı gibi benzersiz bir huzur hissi yayıyor etrafa. Detaylara bakakalmak serbest. Her ayrıntının inceliği odaların renklerine yansımış. Kargaşa yok, hayat sakin, mutluluk sabit.

Aynı bahçede iki binadan oluşan taş dokusunun yanı sıra bugünün konforuyla birleştirilen 3 katlı, farklı büyüklükte, birbirinden farklı dekore edilmiş, 2'si cumbalı 6 odası var. Yani az ve öz. Hele bir oda var ki, kendisine Dalyan Sky deniyor ve tavanı pencereli. Bir nevi tavanı yıldızlardan yapılma da denebilir. Sosyal hayat biraz eski moda ve nostaljik. Yani yıldızlara bakıp ağustosböceklerine bakıp bir iki muhabbet etmeli. Bir sade Türk kahvesi ve biraz çiçek kokusu.

Günlerin masmavi bir havuzu ve kocaman bir güneşi var. Enine derin bir havuz bu ve boyuna mavi. “Yüz yüz bitmez”lerden… Gecelerin dolunayından bahsetemeye gerek yok. Kitap okumak için yaratılmış, şarkı söylemek için yaratılmış bir bahçe denebilir. Ya da, en güzel ve geniş zamanlı kahvaltıların bahçesi. Restorandaki akşam yemekleri de en az Alaçatı kadar Alaçatılı… Birbirinden lezzetli ve taze Ege otlarıyla hazırlanan salata ve mezeler, lezzeti ve kokusu Alaçatı’yı işgal eden ızgaralar, bahçenin en keyifli zamanlarını paylaşıyor… Öğleden sonra şekerlemelerinin ve bisiklete binmenin Alaçatı’sı…

Wingscard der ki:

Tüm “Huzuru arayanlar ve buldukları yerler” için…

Organik Bilgi

Bardacık Butik Otel’in Organik Shop’undan Alaçatı ve yöresine ait zeytin, zeytinyağı, organik sabun, ev yapımı reçeller, el yapımı pikeler, havlular gibi organik ürünler satın alabilirsiniz.

Adres

A: Fevzi Çakmak Mah. 4006 Sok. No:3 Alaçatı Çeşme/İzmir
T: +90 232 716 60 45
F: +90 232 716 95 98
GSM: +90 533 652 83 48
M: info@bardacikbutikotel.com

Oda Sayısı :

6

Asansör :

Yok

Sauna :

Yok

Fitness Center :

Yok

Spa :

Yok

Hot Tub-Masaj :

Yok

Açık-Kapalı Yüzme Havuzu :

Açık Havuz

Evcil Hayvan İzni :

Yok

Bardacık Hotel tanıtım videosu