LVZZ Hotel

Wings ile %15 indirim

02 Şubat 2015 itibariyle indirim chip-para olarak değil TL tutar olarak ekstreye yansıyacaktır.
Bu indirim, başka indirimler veya kampanyalar ile birleştirilemez.
İndirimden yararlanmak için kart sahibi bilgisi ile fatura bilgisi aynı olmalıdır
İndirim Wings Business için geçerli değildir.

Karanlığın ışıltıları ve güneşin eğlenceli akşamlardan kalma yakışı, denizin ve dalgaların yanaştığı, rüzgârın önünden geçerken yavaşladığı yer: LVZZ Hotel

LVZZ, İspanyolca’da ışık demek. Demek ki ilhamını oradan almış. Zaten kendisi de gece gündüz parlayan o büyülü zamansız yerlerden… Bodrum’un yeterince dışında ve yeterince içinde olan otelin tasarımı modern ve minimal; dekorasyonu, dünyası şık ve sade. Odalar geniş ve daha geniş Bodrum Kale’si manzaralı. Ege Denizi karşıda çıplak ve çok mavi.

Genel olarak tarif etmek gerekirse: Ege ve dünya mutfağı lezzetlerinin sunulduğu restoranı, zengin çekici barı ve içki menüsü, otelin profesyonel ekipleri sayesinde mükemmel iş toplantılarının gerçekleştirildiği konforlu toplantı salonu, herkese açık ve kapalı yüzme havuzları, çok fit bir fitness merkezi, geleneksel Türk hamamı, dert yok eden saunaları, şehir ağırlığı yok eden buhar odası, belli ki ilginç bir tecrübe olacak tuz odası, özel ve tensel masaj odaları, bronz hanımefendi ve beyefendiler için açık ve kapalı barı, kafesi ve çok caz bir konsepti var.

Sadece bir otel değil, bir yaşam kulübü. Sadece Bodrum’un değil, tüm yolcuların kaçış ve dinlenme yeri. 

Wingscard der ki:

Tüm “Ege’liler ve gönlü başka yerde kalanlar” için…

Sen Ağlama Bilgi

LVZZ, Sezen Aksu’nun ilk eşi ve Mithat Can Özer’in babası olarak tanınan, Türk yatçılığının alamet-i farikalarından, 18 yaşında Mick Jagger’a tekne, büyüdüğünde Teksaslı petrol milyonerlerine Kapadokya turu satmış bir turizm dahisi olan Sinan Özer’e ait.

Adres

A: Yokuşbaşı Mahallesi Akdeniz Caddesi No: 4 Bodrum/Muğla
T: +90 252 313 30 00
W: www.lvzzhotel.com

Oda Sayısı :

17 oda

Asansör :

Var

Sauna :

Var

Fitness Center :

Var

Spa :

Yok

Hot Tub-Masaj :

Yok

Açık-Kapalı Yüzme Havuzu :

Yok

Evcil Hayvan İzni :

Var

LVZZ Hotel tanıtım videosu