Mövenpick Hotel Istanbul

Wings ile %10 indirim

 • AzzuR Restaurant, BarAdoX ve Skyline Club Lounge’da % 10 indirim.
   
 • Wellness Centre’da günlük giriş, üyelikler ve masaj servislerinde % 10 indirim.
   
 • Wellness Centre'da 6 aylık üyelikte 3 taksit, 1 yıllık üyelikte 6 taksit imkanı.
   
 • GourmeT’de pasta ve çikolatalarda %20 indirim.
   

Bu indirim, başka indirimler veya kampanyalar ile birleştirilemez.
İndirimler otel tarafından adisyon üzerinden yapılacaktır.

Dünyanın her yerini gezmiş mekânlar vardır. Olgun, tecrübesi görkemli, her dili konuşabilen ve anlayan, misafirperver. Dünyanın 23 ülkesinde aynı dili konuşabilen otel zinciri: Mövenpick Hotels & Resorts.

Mövenpick Hotels & Resorts, 16.000’in üzerinde çalışanı ile dünya çapında 81 otel ve tatil köyü ile hizmet veriyor. Ne kadar geniş bir aile olduğunu hayal etmek bile güç. Sürdürülebilirliğe duyarlı yaklaşımıyla dünyanın en çok "Green Globe" sertifikası sahibi olan bu zincirin, World Travel Awards tarafından 2014 yılında "Avrupa’nın En İyi İş Oteli" seçilen bir üyesi Mövenpick Hotel Istanbul. Layık görüldüğü bu ödül, ailesi ve misafirlerine ne kadar itinalı davrandığını anlatıyor. Pink, Buena Vista Social Club, Kelis ve ünlü futbol takımı Braga yanılmış olamaz herhalde.

Otel dış cephe konsepti itibariyle 1930’larda yaşıyor. Art-Deco dünyasına hoşgeldiniz! İç mimarlığını ise Sinan Kafadar yapmış. Geçmişin minimal sakinliği bugünün modern mimari ve tasarım sakinliği ile birleşiyor diyebiliriz.

Hem iş hem tatil seyahati yapan herkes için, en küçük detayına kadar düşünülmüş ve tasarlanmış 249 odası var. Toplantıdan toplantıya koşuyorsanız iş yaşamınıza konfor ve keyif getirecek 11 toplantı salonu 550 kişiye kadar ev sahipliği yapabiliyor. Artık gönül rahatlığı ile ‘Toplantıdayım’ denebilir.

Otelin en göz alıcı mekânlarından biri, AzzuR Restaurant. İtalyan ve oldukça ünlü bir Başaşçıları var: Giovanni Terracciano. Kendisi George Bush’tan Meg Ryan’a kadar uzanan dünyaca ünlü simalara menülerini sunma fırsatı bulmuş bir Başaşçı. Terracciano’nun mutfağı, İtalyan, Akdeniz, İsviçre ve Türk lezzetlerinden oluşuyor. Istakozlu tonnarelli, Zürih usulü dilimlenmiş süt danası ve trüf yağı ile sunulan dağ mantarlı risotto gibi mekâna özel spesiyaliteleri var.

Mövenpick Hotel Istanbul'da hem presenses hem de prenslere yakışır bir düğünle evlenmeli… Balo Salonu'nda 390 kişilik ziyafet düzeninde düğün yemeği veya 500 kişilik kokteyller verilebilir. Hatırlatmak gerek; büyülü bir düğün ve çekici bir balayı süiti hayatın sonuna kadar unutulamaz.

GourmeT’de İsviçre çikolataları, ev yapımı pastalarla kaçamak yapılabilir, yanına doğal Mövenpick dondurması istenebilir. Wellness Center, en son teknoloji kardiyovasküler aletlerin olduğu fitness salonu, kapalı yüzme havuzu, buhar odası, jakuzisi, saunası ve arındırıcı masaj terapileriyle keyifli stres atma fırsatı sunan bir mutluluk diyarı. Gökyüzünün 20. katındaki Skyline Club Lounge’a günde en az bir kere çıkılması şiddetle önerilir.

Unutulmaz rüyalar sizi bekler. 

Wingscard der ki:

Tüm “Dünya gezginleri ve özlemleri” için…

Tatlı Bilgi

Gelirken çocukları unutmamak gerek. Onları, küvetlerin içinde uyuyan sevimli ördek oyuncaklar bekliyor.

Adres

A: Eski Büyükdere Caddesi, No. 3, 34330, 4.Levent/İstanbul
T: +90 212 319 29 29
W: www.moevenpick-hotels.com/istanbul

Oda Sayısı :

22 süit ve 71 executive toplam 249 oda

Asansör :

Var

Sauna :

Var

Fitness Center :

Var

Spa :

Yok

Hot Tub-Masaj :

Var

Açık-Kapalı Yüzme Havuzu :

Kapalı

Evcil Hayvan İzni :

Var

Mövenpick Hotel Istanbul tanıtım videosu