The Ritz Carlton İstanbul

Wings'e özel fırsatlar

Wings’e özel 01 Ocak 2016 - 31 Aralık 2016 tarihleri arasında yapılan tüm harcamalarınızda 2 kata varan mil puan kazanma ayrıcalığı 

Bu ayrıcalık, başka indirimler veya kampanyalar ile birleştirilemez.
Wings Basic ve Wings Black sahipleri için geçerlidir.
*20 ve üzeri gruplar için geçerlidir.

Mutlu etmek, zor zanaat. Hiç kimsenin eşi yok ve her mutluluğun farklı bir adı var. Bazısı aşkla, bazısı işiyle, bazısı da ailesini ve sevdiklerini mutlu gördüğü zaman mutlu oluyor. Her an, hepsinin gerçekleşmesi, sonsuz mutluluk  biraz zor. Ama imkânsız değil. En azından bazı yerlerde ve sonsuz itina ile: The Ritz-Carlton, İstanbul

The Ritz-Carlton, İstanbul hep Boğaziçi’ni izler. Boğaz’a nazır lüks ve konforun hüküm sürdüğü 243 oda, 57 club odası, 1 kral dairesi ve Ritz Carlton Suiti dahil 23 suitiyle birlikte. İç mimari ve tasarım anlayışı Ortaçağ Osmanlı dönemiyle modern çizgilerin zarif birleşimidir. Hem sade hem de görkemli.

Sadece konuklarını mutlu etmeye yönelik anlayışı, her konuğa karşı ayrıcalıklı bir hizmet vermesini sağlıyor. Bu kimi mutlu etmez ki?

Otelin ana restoranı “Atelier Real Food” modern dekorasyonu doğal Türk ürünlerinden ilham almış menüsüyle, Istanbul’un her hava koşuluna uyan teras bar Bleu Lounge’da dünya mutfaklarından esinlenen tapas ve meze ağırlıklı atıştırmalıklar ve teras bar’a özel kokteyller sosyal buluşmalar için birebirdir.

İstanbul’un en büyük kapalı havuzlarından biri olan mozaik kaplamalı havuzu, yaz ve kış aylarında servis veren Bleu Lounge ve jakuzili terasıyla kral dairesi, otelin en çekici mekânları. Tabii çekicilik unsuru kişiden kişiye değişir; misafirlerin ne kadar gurme, ne kadar konforu seven ya da ne kadar iyi yüzücü olduğuna göre değişiklikler gösterebilir. Ritz Carlton’ın 2403 metrekareye yayılmış toplantı ve konferans salonları, 695 metrekarelik balo salonu, zengin menülü ikram çeşitleri ve 8 toplantı odası var. Birçok organizasyona ev sahipliği yapıyor. Başarılı bir toplantı ya da evlenmek için kusursuz seçimler.

Sabah 07:00’de uyanıp spor yapmaktan hoşlananlar için özel eğitmenler eşliğinde kinesis, stretching, pilates, yoga, crunch ve gravity gibi aktiviteler ilgi çekebilir. Sonrasındaysa bir masaj… Mesela alanında uzman terapist tarafından yapılan, hafifletici bir Thai masajı. Açık kapalı havuz, sauna, jakuzi, buhar odası, hamam ile güne başlamak, ortasında kaçamak yapmak veya akşamında tatsızlıklarından arınmak adına doğru seçimler.

En şık günler sizinle olsun.

Wingscard der ki:

Tüm “Mutluluk isteyenler ve nerede olduğunu keşfedenler” için…

Adres

A: Süzer Plaza, Elmadağ, Askerocağı Cad. No: 15 Taksim/İstanbul
T: +90 212 334 44 44
W: www.ritzcarlton.com/istanbul

Bu işyerinde Karada Mil (Mil Puan’la ödeme) uygulaması bulunmamaktadır.

Oda Sayısı :

244 oda

Asansör :

Var

Sauna :

Var

Fitness Center :

Var

Spa :

Var

Hot Tub-Masaj :

Var

Açık-Kapalı Yüzme Havuzu :

Var

Evcil Hayvan İzni :

Yok