Siyah Lale

Wings'e özel fırsatlar

Wings sahiplerine harcamalarında 2 kata varan mil puan kazanma ayrıcalığı

Her 1 TL harcamanıza 1 ekstra mil puan

Bu ayrıcalık, başka indirimler ve kampanyalar ile birleştirilemez.

*Kış sezonu nedeni ile kapalıdır.

Zeytin ve çam ağaçlarının içinde, denizin kıyısında, Ege Adaları’nın karşısında, mutluluğun ortasında, uykunun ve en güzel kahvaltının en bitmeyen yerinde bir Cundalı: Siyah Lale

Ayvalık’ın tam 22 adası vardır. Bunlardan mezhebi en geniş olanına Cunda nam-ı diğer Alibey Adası denir. Türkiye’nin ilk boğaz köprüsü de işte burada ikamet etmektedir. Bu köprü 1964 yılında yapılmış ve o günden bugüne Cunda’yı Ayvalık ilçesine bağlıyor. Yani bir nevi cennete açılan geçit. Siyah Lale için o cennetin içindeki küçük cennet denebilir.

Ağaçlar merdivenlerde başlıyor… İçerisi beyaz, pencereler ahşap, detaylar göz alıcı. Yani Siyah Lale çok Cunda. 150 yıldır yaşayan bir Rum evi. Tam 10 odası var ve odalar geçmişini unutmamış. İçeri girince konforun zarafeti karşılıyor insanı. Odalar kalın taş duvardan yani dileyen istediği desibelde kahkaha atabilir. Odalar o kadar huzurlu ve dingin ki zaman kıyamayıp duruyor. İnsanlar en çok uyurken iyileştiklerinden olsa gerek, uyku kalitesini en üst seviyede tutan Visco yatakların kullanıldığını da belirtmek gerek.

Kahvaltının mutlulukla bir ilgisi olmalıysa, mutluluğun da kahvaltıyla bir ilgisi var. Siyah Lale’nin kahvaltısı sonsuza kadar devam ediyor denebilir. Çünkü çok güzel ve Siyah Lale’ye gelmiş kişinin bu zevkten mahrumiyeti düşünülemez. Kendisi hazdan bitmeyen kahvaltılardan, el yapımı reçellerden börek ve kurabiyelere en doymayacak gözleri dahi doyurabilecek konseptte.

Daha bugünden, afiyet olsun. Cunda’nın manzarası misafir ağırlamayı sever…

Wingscard der ki:

Tüm “Ada insanlar ve sakinleri” için...

Mora Kaçan Bilgi

Siyah laleler aslında tam siyah değildir. Rengi mor-siyah yahut mor-kahverengi olur.

Adres

A: Cumhuriyet Caddesi No:57  Cunda Adası Ayvalık/Balıkesir
T: +90 266 327 27 57
M: info@siyahlale.com.tr
W: www.siyahlale.com.tr

Oda Sayısı :

10

Asansör :

Yok

Sauna :

Yok

Fitness Center :

Yok

Spa :

Yok

Hot Tub-Masaj :

Yok

Açık-Kapalı Yüzme Havuzu :

Yok

Evcil Hayvan İzni :

Yok