The Marmara Şişli

Wings'e özel fırsatlar

  • Her 5 TL’ye ekstra 1 Mil Puan
  • Bir üst kategori odaya upgrade (müsaitlik durumunda)  
  • Ücretsiz fitness center kullanım hakkı  
  • Ücretsiz kablosuz internet

Bu ayrıcalık, başka indirimler veya kampanyalar ile birleştirilemez.

Hızlı ve yoğun akan, bir saati üç saat uzunluğunda olan stresli, gergin, sinirli ve ‘kendine ait zaman’ diliminde ise bir saatin yarım dakikaya düştüğü zamanlarda yaşanan hayata ‘Şip şak hayat’ denir. Yoğun, huzurlu ve dingin molalara ihtiyaç duyar: The Marmara Şişli 

The Marmara Şişli, İstanbul’un en işlek iş merkezi olan Şişli’de, alışverişe birkaç adım uzaklıkta -koşarak 3 dakika -, metroya bir adım uzaklıkta -koşmaya gerek yok-. İstanbul’un güzel bir durağında seçkin ve konforlu bir konaklamanın her ince detayı düşünülmüş. Otelin 3 farklı tipte, 24’ü sigara içilmeyen olmak üzere 98 odası var. 3 adet Boğaz manzaralı süiti de Boğaz’ı görüyör, bir jakuzinin içinden.

Lobby Lounge The Marmara Şişli'nin lobi katında kendine özgü kahvaltı tabakları ve çok iyi espressoyla uyanmak, “Thin crust” pizzaları, wrap’leri, noodle’ları, hamburgerleri ile geç mi geç kahvaltı yapmak, sonra da sakinleşmek için demleme çay, sıcak-soğuk özel kahve, freezer ya da smoothie içmek için tasarlanmış.

İş gezileri ve toplantılar için özellikle tercih edilen The Marmara Şişli’de, farklı büyüklüklerde ve özel oturma ihtiyaçlarına göre kolayca düzenlenebilen, bölünebilen 5 adet toplantı odası var. Özel kutlamalar ve mini partiler için Lobby Lounge seçilebilir, her gün sabah 06:30'dan gece 02:00'a takılabilinir.

İstanbul yorgunluğundan müstarip olanlar spor yapmak adına The Marmara Şişli Gym’e geçip kardiyo yapabilir. Fitness alanının lobiyi kuşbakışı gören konumu ve LCD ekrandan izleyebileceğiniz 60’tan fazla televizyon kanalı sayesinde hem lobide neler olup bittiği hem Muhteşem Yüzyıl izlenebiliyor,  hem de hep fit kalınıyor.

Wingscard der ki:

Tüm “Hızlı yaşayanlar ve yakaladıkları saatler” için…

Davetkâr Bilgi

The Marmara Catering, İstanbul dışındaki ziyafetler de dahil olmak üzere 4000 kişiye kadar her türlü davette mekâna ve konsepte uyumlu, yaratıcı menüler sunuyor. 

Adres

A: Ortaklar cad. no: 30 Mecidiyeköy Şişli/İstanbul
T: +90 212 370 94 00
W: www.themarmarahotels.com

Oda Sayısı :

98 oda

Asansör :

Var

Sauna :

Yok

Fitness Center :

Var

Spa :

Yok

Hot Tub-Masaj :

Yok

Açık-Kapalı Yüzme Havuzu :

Yok

Evcil Hayvan İzni :

Var

The Marmara Şişli tanıtım videosu