Mayadrom Sports Center Çekmeköy

Wings'e özel fırsatlar

Wings sahiplerine özel;

  • Üyeliklerde %15 indirim ayrıcalığı ve taksit imkanı
  • Özel gym cardio, pilates, tenis-squash  ve masaj paketlerinde 6 ay taksit ayrıcalığı

İndirim ödeme sırasında Mayadrom Sports Center Çekmeköy tarafından yapılacaktır.
Bu indirim, başka indirimler veya kampanyalar ile birleştirilemez.

Özgürlük ruhtan taşar, bedeni fetheder sonra da dünyanı. Dinamik, hızlı, cesur, savaşçı, güçlü, sağlıklı ve fittir. Özgürlük her zaman çekici ve fittir. Buyrun buradan fit olun: Mayadrom Sports Center Çekmeköy

Mayadrom Sports Center Çekmeköy’ün mottosu ‘Özgür hisset, fit ol!’ Oldukça iddialı bir motto ama Mayadrom’dan içeri girince, insan tam olarak bu hislere doğru yola çıkıyor. Hatta daha içeri girmeden, kapısının önünde, çam ağaçlarının yanında, oksijen kanı temizlerken başlıyor özgürlük.

4.500 m2’lik bir alana yayılan tesis 100 araçlık otoparkı, vale hizmeti, 216 dolap kapasiteli soyunma odaları, son teknoloji ürünü spor ekipmanları, özgün mimarisi ve hizmet kalitesiyle spor yapma algısını başka bir boyuta taşıyor denebilir. Mayadrom Sports Center Çekmeköy'ün içi de dışı da çok zengin. Kapalı havuz ve tenis kortu, gym, cardio, pilates, dans ve spinning stüdyoları, yoga/zen alanları, çocuk klubü, spası ve kendi alanlarında uzmanlık sertifikası olan eğitmenleriyle fit ve mutlu bir hayatın gerekli her konforunu sunuyor. Mutluluktan bahsediyorken masajdan konu açmamak olmaz. Mayadrom Sports’da uygulanan tüm masajların yanında el ve ayakların, bedenin her noktasını iyileştirebileceği felsefesinden yola çıkan özel refleksoloji de uygulanıyor.

Açık tenis kortu ve yüzme havuzu, outdoor spor aktivitelerine imkân sağlıyor. Takdir edileceği üzere temiz havada spor yapmak her İstanbullunun aradığı bir ayrıcalık. Program ve dersler arasında pilates, functional training, gym stick training ve spinning sayılabilir.

Mayadrom Sports Center Çekmeköy'de spordan önce ve spor esnasında güzel hissetmek isteyenler için bir kuaför, espresso arası vermek isteyenler için de bir kafe var. Son olarak, baleden müziğe çeşitli sanat dallarıyla ilgilenenler ve çocukları için Tan Sağtürk Akademi’si var; gönülrahatlığı ile baleye başlanabilir! Özgür, fit ve mutlu günler dileriz.

Wingscard der ki:

Tüm “Tüm hareket etmeyi seven endorfin avcıları” için…

Ayrıcalıklı Bilgi

Mayadrom Sports Center Çekmeköy’ün Aqua Bike’ı Türkiye’de başka hiçbir spor salonunda bulunmuyor. Koca İstanbul okyanusunda bir tek. 

Adres

A: Merkez Mah. Selimiye Cad. No:9/58 Çekmeköy/İstanbul
T: +90 216 642 27 32
W: www.mayadromsports.com

Spa :

Var

Sauna :

Var

Hamam :

Kese Odası

Fitness Salonu :

Var

Gym&Cardio :

Var

Pilates Studyo :

Var

Kort (Sqash/Tenis) :

Var

Açık/Kapalı Havuz :

Var

Otopark/Vale :

Var

Mayadrom Sports Center Çekmeköy tanıtım videosu