Score Fitness & Spa Konya

Wings'e özel fırsatlar

Wings’e özel üyeliklerde;

  • 2 ay hediye üyelik ve taksit imkânı.

Bu ayrıcalık, başka indirimler veya kampanyalar ile birleştirilemez.

Yılların su gibi akıp gitmediği, durup biz daha çok ve daha güzel yaşayalım diye beklediği, cildi parlatan, ruhu arındıran, kalbi güçlendiren, dans ettiren ve mutlu etmek için yaşayan yer:Score Fitness & Spa Konya

Burası - belli ki başarısından dolayı - Bursa’da hızını alamayan Score Fitness & Spa’nın Konya şubesi. Kentplaza’nın teras katında, kuşlara ve bulutlara biraz daha yakın. Tesis, Bursa şubesinden daha büyük. 5500 metrekareye yayılan hem açık hem kapalı spor alanları var. Score Fitness & Spa Konya’da Doğal Fitleşme Teknolojisi kullanılıyor. Yani tesisin donatıldığı tüm ekipmanlar son teknoloji. Hepsinin çok da havalı isimleri var.

Mimarisi modern, sade ve şık… Açık alanda spor yapmak ve oksijen kaybını sıfırlamak adına kusursuz bir seçim denebilir. Dileyen hanımefendiler kendilerine özel olarak ayrılmış havuza ters takla atlayabilir, dileyenlerse unisex bölümde sporculuğunu geliştirebilir. Score Fitness & Spa Konya’nın tamamı LED televizyonlu ve Ipod uyumlu gym alanı, kişiye özel dizayn edilmiş stüdyoları, bu stüdyolarda pilates, yoga, spinning, body pump, dance moves gibi trend olmuş dersleri, güneşlenerek yüzülen 2 adet yüzme havuzu, jakuzisi, tartan zemin açık yürüyüş ve koşu parkuru, açık basketbol ve voleybol sahası, hamamları, buhar banyoları, saunaları, dinlenme alanları, tamamı şifreli dolaplardan oluşan bay ve bayan soyunma odaları var. Yani hemen hemen dünyadaki her şeyi var.

Bitmedi…

Anne ve babaların 2-6 yaş arası çocuklarını çılgınlar gibi eğlensin diye bırakabilecekleri Kids Club de atlanmamalı, unutulmamalı, unutturulmamalı…

Wingscard der ki:

Tüm “Fitler, fit olmak adına elinden geleni yapanlar ve fit kalmak isteyenler” için…

Sulu Bilgi

Orijinal adı ile “Sanitas Per Aquam” (SPA) yani “Sudan Gelen Sağlık”, Romalılardan bugüne kadar uygulanan su terapilerine verilen isimdir.

Adres

T: +90 332 210 00 11
W: www.score.com.tr

Spa :

Var

Sauna :

Var

Hamam :

Var

Fitness Salonu :

Var

Gym&Cardio :

Var

Pilates Studyo :

Var

Kort (Sqash/Tenis) :

Squash

Açık/Kapalı Havuz :

Kapalı

Otopark/Vale :

Var

Score Fitness & Spa Konya tanıtım videosu