V3 Fitness

Wings'e özel fırsatlar

1 yıl ve üzeri üyeliklerde %10 indirim ve +1 ay ücretsiz üyelik ayrıcalığı

  • İndirim; ödeme sırasında V3 Fitness Kemerburgaz tarafından yapılacaktır.
  • Bu indirim, başka indirimler veya kampanyalar ile birleştirilemez.

Ortada şehir koşuşturması içinde kendine zaman ayıramayan koca bir insan grubu varsa, Kemerburgaz’da da gündelik hayatın hareketliliğine hazırlamak üzere kollarını açmış bekleyen bir hareket mabedi var: V3

V3 çok kişisel bir spor salonu. O kadar kişisel ki, iş bir noktada spor yapmaktan çıkıyor, yeni bir yaşam felsefesi edinmeye geliyor. Bunun başlıca nedenlerinden biri “Functional Training” konsepti. Yani V3’te yaşanacak tecrübenin çıkış noktası, hem beden hem de halet-i ruhiye. Vücut ve psikolojinin günlük hayatta yaşadığı iniş çıkışlar analiz ediliyor ve kişi, bunlara uygun aktivitelere yönlendiriliyor. 

V3’ün en cool olayı Martial Arts aktiviteleri ve eğitimleri. Box, kick-box, judo ve self defence gibi teknikler hepsi milli sporcu veya branşında unvan sahibi hocalar tarafından öğretiliyor. V3’ün masaj alanında da çok spesifik bir duruşu var. Spor sakatlıklarının çözümüne yardımcı spor masajları ve boyun, sırt ve bel ağrılarının tedavisinde uygulanan tamamlayıcı masaj teknikleri konusunda uzmanlaşmış.

V3’ün içi şöyle alanlardan oluşuyor: 600 metrekarelik functional training alanı, 30 metrelik tartan koşu pisti, 21 metre uzunluğunda çepeçevre monkey bar, boks torbaları, zincirler, halatlar ve lastiklerden oluşan istasyonlar, pegboard, concept rowing machine, grup egzersiz stüdyoları, Life Fitness Cardio aletleri, Hammer Strength Plate Loaded ağırlık serisi aletlerinin olduğu alanlar.

Zaman bulamıyorum diyenler ama aslında sadece üşenenler için kısa süreli ve etkili programlarıyla Circuit Gym önerilir.

Wingscard der ki:

Tüm “Kendini bulanlar ve kendini bulmaya çok az kalanlar” için…

Motto’lu Bilgi

Vivacious – Vigorous - Victorious

Adres

A: İstanbul Caddesi Selanik Bulvarı No:19 Kemerburgaz/Eyüp İstanbul
T: +90 212 363 0480
M: info@v3fitness.com.tr

Otopark/Vale :

Var

Sauna :

Var

Spa :

Var

Hamam :

Yok

Fitness Salonu :

Var

Gym&Cardio :

Var

Pilates Studyo :

Var

Kort (Sqash/Tenis) :

Yok

Açık/Kapalı Havuz :

Yok

V3 Fitness tanıtım videosu