Juzdan

Size nasıl yardımcı olabiliriz ?

Kampanya sona ermiştir.

GAİN Aboneliğinde İlk Ay %50 İndirim Ayrıcalığı

2 - 30 Kasım 2023 tarihleri arasında gain.tv adresinden başlatılan yeni Gain aboneliklerinde ilk ay %50 indirim!

Juzdan'ı İndir
Kampanya Geçerlilik Tarihi

02.11.2023 - 30.11.2023

Juzdan'ı İndir

Kampanya Detayları

  • Kampanya kapsamında 2 - 30 Kasım 2023 tarihleri arasında gain.tv adresinden başlatılan yeni Gain aboneliklerinde ilk ay %50 indirim sunulmaktadır.
  • Kampanyadan sadece Juzdan üzerinden ilk harcamadan önce ''Promosyon Kodu Al'' butonuna tıklayarak promosyon kodu alan müşteriler yararlanabilir.
  • Gain'e hesabı oluşturmak için gain.tv adresinden e - posta adresinizi girerek şifrenizi belirlemeniz yeterlidir. 
  • Cep telefonunun ya da tabletinizin uygulama mağazasından (Google Play/App Store) GAİN uygulamasını indirerek de kolayca kullanabilirsiniz. Apple TV/Android TV'lerinizin ve/veya akıllı televizyonunuzun uygulama mağazalarından  GAİN uygulamasını indirerek televizyonlarınızda da GAİN içeriklerini izleyebilirsiniz. 
  • Gain'e abone olmak için www.gain.tv/aktivasyon adresinden Gain hesabı oluşturulup, ödeme adımında ''Kod Kullan'' alanına, Juzdan üzerinden alınan kod yazılmalıdır. ''Uygula'' butonuna tıklanarak devam edilmelidir.
  • Kampanyadan faydalanmak için Juzdan üzerinden alınan promosyon kodu, ödeme adımında ''Kod Kullan'' alanına yazılmalıdır. ''Uygula'' butonuna tıklanarak devam edilmelidir.
  • Kampanyada geçerli kod bir kez kullanılabilir. Kampanya firmanın devam eden diğer kampanyaları ile birleştirilemez. Kampanya kapsamında sunulan indirim Gain tarafından uygulanmaktadır.
  • Kampanyadan Axess, Wings, Free, Akbank Kart, Ticari kartlar, Bank'O Card Axess sahipleri ve bu kartlara bağlı ek ve sanal kart sahipleri faydalanabilir.
  • Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi bireysel kredi kartları için 12 ayı, kurumsal/ticari kredi kartları için ise 18 ayı geçemez. Bu süre bireysel kredi kartları ile yapılan; basılı ve külçe halinde olmayan altın ürünlerine ilişkin kuyum harcamalarında, Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'ne ilişkin havayolları, seyahat acenteleri, konaklama ile ilgili harcamalarda 3 ay, elektronik eşya alımlarında (Video, kamera, ses sistemleri, fiyatı 5.000 Türk lirasının üzerinde olan televizyon vb) 4 ay, tablet alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde 6 ay, sağlık ürünü alımlarında, mobilya ve elektrikli eşya (Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, elektrikli ev aletleri vb.) alımlarında ve fiyatı 5.000 Türk Lirasına kadar olan televizyon alımlarında 9 ay, vergi ödemelerinde, eğitimle ilgili harcamalarda, bilgisayar alımı, taşımacılık, sağlık ve sosyal hizmetler ile ilgili harcamalarda ve ''yenileme merkezi'' veya ''yetkili satıcı'' niteliğindeki iş yerlerinden alınan yenilenmiş ürün niteliğinde olan cep telefonu alımlarında 12 ay, yurt içine ilişkin havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili harcamalarda 18 ay olarak uygulanır. Bireysel kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek basılı ve külçe altın alımına ilişkin kuyum, telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili yurt dışına ilişkin harcamalarda, yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit/erteleme uygulanamaz.
  • Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK

DİĞER KAMPANYALAR