Juzdan

Size nasıl yardımcı olabiliriz ?

Kampanya sona ermiştir.

Hepsiburada'da 200 TL’ye Varan Chip-Para!

17-30 Nisan 2024 tarihleri arasında tek seferde yapılacak 1.000-1.999,99 TL arasındaki alışverişlerde 100 TL, 2000 TL ve üzeri alışverişlerde ise 200 TL chip-para!

Juzdan'ı İndir
Kampanya Geçerlilik Tarihi

17.04.2024 - 30.04.2024

Juzdan'ı İndir

Kampanya Detayları

  • Kampanya kapsamında 17-30 Nisan 2024 tarihleri arasında www.hepsiburada.com adresinden tek seferde yapılacak 1.000-1.999,99 TL arası alışverişlerde 100 TL, 2.000 TL ve üzeri alışverişlerde ise 200 TL chip-para sunulmaktadır.
  • Kampanyaya katılmak için, ilk harcamadan önce asıl kart sahibinin Akbank sistemine kayıtlı olan cep telefonu numarasından HEPSİBURADA yazıp 4566’ya SMS göndererek kayıt olması gerekmektedir. Belirtilen kısa mesajın Akbank sistemine ulaşmasından ve Akbank tarafından ‘kayıt oldunuz’ bilgisinin iletilmesinden sonra kampanyaya katılım sağlanır. Katılım için gönderilen SMS’ler; operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilir. Juzdan veya SMS ile kayıt olmayan kart sahiplerinin harcamaları kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
  • Juzdan ile katılımda, kampanyanın profil alanındaki “Kampanyalarınız” başlığı altında görünmesinden sonra kampanyaya katılım sağlanır. 
  • Axess, Wings, Free, Akbank kart ile bu kartlara bağlı ek kartlar ve sanal kartlar kampanyaya dahildir. Bank O’Card Axess ve Ticari kartlar ise puan kampanyasına dahil değildir.
  • Kampanya kart bazında değil, müşteri bazında olacaktır. Her müşteri bir kez chip-para kazanma hakkına sahiptir. Kampanya kapsamında kazanılacak maksimum chip-para tutarı 200 TL’dir.
  • Chip-para hediyesi, kampanya koşulları gerçekleştirildikten sonra karta anında yüklenecektir ve 15 Mayıs 2024 tarihine kadar www.hepsiburada.com adresinde kullanılabilecektir. Bu tarihe kadar kullanılmayan chip-paralar sonrasında tüm Axess üye  işyerlerinde kullanılabilir.
  • Kampanya süresince, kampanya koşularının sağlandığı ilk alışveriş ödüllendirilecektir.
  • Kazanılan ödül tutarı, müşterinin kampanya kapsamındaki en son harcamasını gerçekleştirdiği kartına yüklenecektir. Nakit çekim, EFT/havale, fon alım/satım, BES işlemleri, anlık/otomatik fatura, vergi ödemeleri ve chip-para ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir. İptal ve iade işlemlerinde yüklenen chip-para iade alınacaktır. Chip-para’nın kullanılmış olması halinde ekstreye borç yansıtılacaktır.
  • Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK

DİĞER KAMPANYALAR

AYRICALIKLARDAN
YARARLANMAK İÇİN SİZ DE
HEMEN WINGS'Lİ OLUN!

HEMEN BAŞVUR