Juzdan

Size nasıl yardımcı olabiliriz ?

Kampanya sona ermiştir.

Wings'e özel IKEA'da 9.000 Mil Puan!

Wings’e özel 1 - 31 Ağustos 2023 tarihleri arasında IKEA mağazalarında ve IKEA.com.tr’de 3.000 TL ve üzeri ilk alışverişinize 9.000 Mil Puan!

Kampanyadan faydalanmak için, ilk harcamadan önce Juzdan’dan “Hemen Katıl” butonunu tıklayın veya ''IKEA'' yazıp 4566’ya SMS gönderin!

Juzdan'ı İndir
Kampanya Geçerlilik Tarihi

01.08.2023 - 31.08.2023

Juzdan'ı İndir

Kampanya Detayları

  • Wings’e özel 1 – 31 Ağustos 2023 tarihleri arasında IKEA mağazalarında ve www.IKEA.com.tr ’de 3.000 TL ve üzeri ilk alışverişinize 9.000 Mil Puan ayrıcalığı sunulmaktadır.
  • Juzdan üzerinden kampanyaya katılmak için harcamadan önce “Hemen Katıl” butonu tıklanmalıdır. Kampanyanın profil alanındaki “Kampanyalarınız” başlığı altında görünmesinden sonra kampanyaya katılım sağlanır.
  • SMS ile kampanyaya katılmak için, ilk harcamadan önce Akbank sistemine kayıtlı olan cep telefonu numarasından ''IKEA'' yazıp 4566’ya SMS göndererek kayıt olmak gerekmektedir. Belirtilen kısa mesajın Akbank sistemine ulaşmasından ve Akbank tarafından ‘kayıt oldunuz’ bilgisinin tarafınıza iletilmesinden sonra kampanyaya katılım sağlamış olursunuz. Katılım için gönderilen SMS’ler operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilir.
  • Kazanılan Mil Puanlar kampanya koşulları gerçekleştirildikten sonra iki iş günü içinde yüklenecektir.
  • Kampanyaya bireysel ve ticari Wings kartlar ile bu kartlara bağlı ek kartlar ve sanal kartlar dahildir. Axess, Free, Akbank Kart ve Bank’O Card Axess kampanyaya dahil değildir.
  • Yasal kobi segmentine giren ticari kartlar kampanyaya dahil değildir.
  • Kampanyadan bir müşteri bir kez faydalanabilecektir ve en fazla 9.000 Mil Puan kazanabilecektir. Mil Puan veya chip-para kullanılarak yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir. Nakit çekim, eft/havale, fon alım/satım, BES işlemleri, anlık/otomatik fatura, vergi ödemeleri ve chip-para ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir. İptal ve iade işlemlerinde yüklenen Mil Puan iade alınacaktır. Mil Puanın kullanılmış olması halinde ekstreye borç yansıtılacaktır. 
  • Kampanya kapsamında mağazalardaki harcamaların Akbank Axess POS uygulaması yüklü terminalinden yapılması gerekmektedir.
  • Juzdan veya SMS ile kayıt olmayan kart sahiplerinin harcamaları kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
  • Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

AYRICALIKLARDAN
YARARLANMAK İÇİN SİZ DE
HEMEN WINGS'Lİ OLUN!

HEMEN BAŞVUR