Juzdan

Size nasıl yardımcı olabiliriz ?

Kampanya sona ermiştir.

Rossmann Mağazalarında 40 TL Chip-Para!

1-31 Ocak 2024 arasında Rossmann mağazalarında 350 TL ve üzeri ilk alışverişe 40 TL chip-para!

Kampanyaya katılmak için Juzdan veya SMS ile kampanyaya kayıt olunması gerekmektedir.

Juzdan'ı İndir
Kampanya Geçerlilik Tarihi

01.01.2024 - 31.01.2024

Juzdan'ı İndir

Kampanya Detayları

 • Kampanya kapsamında 1-31 Ocak 2024 tarihleri arasında Rossmann mağazalarından yapacağınız ilk 350 TL ve üzeri harcamaya 40 TL chip-para sunulmaktadır.
 • Kampanyaya katılmak için, ilk harcamadan önce asıl kart sahibinin Akbank sistemine kayıtlı olan cep telefonu numarasından ROSSMANN yazıp 4566’ya SMS göndererek kayıt olması gerekmektedir. Belirtilen kısa mesajın Akbank sistemine ulaşmasından ve Akbank tarafından ‘kayıt oldunuz’ bilgisinin iletilmesinden sonra kampanyaya katılım sağlanır. Katılım için gönderilen SMS’ler; operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilir. Juzdan veya SMS ile kayıt olmayan kart sahiplerinin harcamaları kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
 • Juzdan üzerinden kampanyaya katılmak için harcamadan önce “Hemen Katıl” butonu tıklanmalıdır. Kampanyanın profil alanındaki “Kampanyalarınız” başlığı altında görünmesinden sonra kampanyaya katılım sağlanır. Juzdan ile kayıt olmayan kart sahiplerinin harcamaları kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir. Kazanılan ödül tutarı, müşterinin kampanya kapsamındaki en son harcamasını gerçekleştirdiği kartına yüklenecektir. 
 • Chip-para hediyesi, kampanya koşulları gerçekleştirildikten sonra karta anında yüklenecektir ve 15 Ocak 2024 tarihine kadar Rossmann mağazalarında kullanılabilecektir. Bu tarihe kadar kullanılmayan chip-paralar sonrasında tüm Axess üye  işyerlerinde kullanılabilir. 
 • Axess, Wings, Free, Akbank Kart, Ticari kartlar ile bu kartlara bağlı ek kartlar kampanyaya dahildir. Bank O’Card Axess ise puan kampanyasına dahil değildir. 
 • Kampanyaya sanal POS’tan yapılan işlemler dahil değildir.
 • Kampanya peşin işlemlerde geçerlidir.
 • Kampanya Rossmann'ın Kahramanmaraş Piazza AVM, Şanlıurfa Piazza AVM, Çorum Ahl Park AVM, Edirne Erasta AVM, Rize Şimal AVM, İzmir Bornova Cadde 2, İzmir Torbalı Cadde, Tekirdağ Çorlu Omurtak Cadde, Bursa Özlüce Cadde, Samsun Çiftlik Cadde, Zonguldak 67 Burda AVM, İstanbul Torium AVM, Bursa Nilüfer Cadde, Bursa Downtown AVM,  Antalya-Alanya Cebeci Towers, Mersin Tarsu AVM, Mersin Sayapark AVM, Antalya Manavgat City AVM, Antalya MALL of Konaklı AVM, Konya Enntepe AVM, İstanbul Historia AVM, İstanbul Yalı Bostancı Cadde, İstanbul Kanyon AVM, İstanbul Marina 24 AVM, Ankara Bilkent Center AVM, Ankara Selanik Cadde ve Ankara One Tower mağazalarında geçerli değildir.
 • Chip-para kampanyası müşteri bazındadır. Bir müşteri asıl ve ek kartları ile yapacağı harcamaların toplamından kampanyadan bir defa en fazla 40 TL chip-para kazanabilir. Kazanılan ödül tutarı, müşterinin kampanya kapsamındaki en son harcamasını gerçekleştirdiği kartına yüklenecektir. 
 • Nakit çekim, eft/havale, fon alım/satım, BES işlemleri, anlık/otomatik fatura, SGK/vergi ödemeleri ve chip-para ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir. İptal ve iade işlemlerinde yüklenen chip-paralar iade alınacaktır. Chip-para’nın kullanılmış olması halinde ekstreye borç yansıtılacaktır.
 • Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

AYRICALIKLARDAN
YARARLANMAK İÇİN SİZ DE
HEMEN WINGS'Lİ OLUN!

HEMEN BAŞVUR