Juzdan

Size nasıl yardımcı olabiliriz ?

Kampanya sona ermiştir.

sahibinden.com 2.El Alışveriş Kategorisinde Peşin Fiyatına 3 Taksit!

1-30 Kasım 2023 tarihleri arasında sahibinden.com’da 2.el Alışveriş Kategorisinde Peşin Fiyatına 3 Taksit!

Juzdan'ı İndir
Kampanya Geçerlilik Tarihi

01.11.2023 - 30.11.2023

Juzdan'ı İndir

Kampanya Detayları

  • Kampanya kapsamında 1-30 Kasım 2023 tarihleri arasında sahibinden.com 2. El Alışveriş kategorisindeki S-Param Güvende’li ilanlarda vade farksız 3 taksit imkanı sunulmaktadır.
  • Kampanyaya Axess, Free, Wings, Ticari kartlar, Bank’O Card Axess ile bu kartların ek kartları ve sanal kartları dahildir. Kampanyaya sanal POS işlemleri dahildir.
  • Ticari kredi kartları ile en fazla 9 taksit yapılabilmektedir.
  • Bank’O Card Axess ile en fazla 12 taksit yapılabilmektedir.
  • Vade farksız taksit uygulaması, Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu tarafından taksit kısıtı kapsamında yer almayan ürünler için geçerlidir.
  • Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi bireysel kredi kartları için 12 ayı, kurumsal/ticari kredi kartları için ise 18 ayı geçemez. Bu süre bireysel kredi kartları ile yapılan; basılı ve külçe halinde olmayan altın ürünlerine ilişkin kuyum harcamalarında, Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ne ilişkin havayolları, seyahat acenteleri, konaklama ile ilgili harcamalarda 3 ay, elektronik eşya alımlarında (Video, kamera, ses sistemleri, fiyatı 5.000 Türk lirasının üzerinde olan televizyon vb) 4 ay, tablet alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde 6 ay, sağlık ürünü alımlarında, mobilya ve elektrikli eşya (Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, elektrikli ev aletleri vb.) alımlarında ve fiyatı 5.000 Türk Lirasına kadar olan televizyon alımlarında 9 ay, vergi ödemelerinde, eğitimle ilgili harcamalarda, bilgisayar alımı, taşımacılık, sağlık ve sosyal hizmetler ile ilgili harcamalarda ve ''yenileme merkezi'' veya ''yetkili satıcı'' niteliğindeki iş yerlerinden alınan yenilenmiş ürün niteliğinde olan cep telefonu alımlarında 12 ay, yurt içine ilişkin havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili harcamalarda 18 ay olarak uygulanır. Bireysel kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek basılı ve külçe altın alımına ilişkin kuyum, telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili yurt dışına ilişkin harcamalarda, yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit/erteleme uygulanamaz.
  • Kampanya kapsamında peşin fiyatına 3 taksit imkânı Akbank T.A.Ş tarafından sağlanmaktadır.
  • Akbank T.A.Ş. ve Sahibinden kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.

AYRICALIKLARDAN
YARARLANMAK İÇİN SİZ DE
HEMEN WINGS'Lİ OLUN!

HEMEN BAŞVUR