Juzdan

Size nasıl yardımcı olabiliriz ?

Kampanya sona ermiştir.

troyestore.com'da 2.000 TL Chip-Para!

Juzdan ile öde’ye özel troyestore.com’dan  25 Mayıs – 14 Haziran 2024 tarihlerinde Akbank  Bireysel Kartları ile “Juzdan ile Öde” seçilerek tek seferde yapılan ilk 20.000 TL ve  üzeri harcamanıza  2.000 TL  chip-para kazanma fırsatı!

Juzdan'ı İndir
Kampanya Geçerlilik Tarihi

25.05.2024 - 14.06.2024

Juzdan'ı İndir

Kampanya Detayları

 • Juzdan ile öde’ye özel troyestore.com’dan 25 Mayıs – 14 Haziran 2024 tarihlerinde Akbank Bireysel Kartları ile “Juzdan ile Öde” seçilerek tek seferde yapılan ilk 20.000 TL ve üzeri  tek ödeme veya taksitli harcamanıza 2.000 TL  chip-para kazanma fırsatı sunulmuştur.
 • Kampanyadan yararlanabilmek için, troyestore.com web sitesinden 20.000 TL ve üzeri değerdeki sepet oluşturulduktan sonra, ödeme sayfasında “Juzdan ile Öde” yöntemini seçerek Juzdan uygulamasına giriş yapılması, sonrasında Juzdan uygulamasında  Akbank  Bireysel kredi/banka kartları ile ödemenin tamamlanması gerekmektedir.
 • Kampanyadan faydalanmak için troyestore.com web sitesi üzerinden  yapılan harcamalarda, ödeme seçeneği olarak “Juzdan” seçilmesi gereklidir. 
 • İnternet sitesinden yapılan işlemlerde, “Juzdan ile Öde” seçildikten sonra oluşturulacak karekodun(QR), Juzdan uygulaması içerisindeki QR okuyucu aracılığıyla okutulması ve ödemenin başarıyla tamamlanması gerekmektedir. 
 •  “Juzdan ile öde” seçilmeden yapılan ödemeler ve troyestore.com web sitesi üzerinden başlatılıp sadece 3D onayı Juzdan ile yapılan işlemler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir. 
 • Chip-para hediyesi, kampanya koşulları gerçekleştirildikten sonra karta anında yüklenecektir ve Axess üye işyerlerinde kullanılabilecektir. Kazandığınız chip-paraları biriktirebilir, dilediğiniz zaman hayalinizde ne varsa alabilirsiniz.
 • Axess, Wings, Free, Akbank Kart ve sanal kartlar kampanyaya dahildir. 
 • Ek kartlar, Bank O'Card Axess ve Ticari kartlar ise chip-para kampanyasına dahil değildir.
 • Kampanyaya, troyestore.com  web sitesinden  yapılan harcamalarda Juzdan'nın  ödeme seçeneği olarak seçilmesi ve harcamanın tamamlanması dışında  troyestore.com’nun sanal POS'undan yapılan işlemler dahil değildir.
 • Chip-para kampanyası müşteri bazındadır. Bir müşteri asıl kartları ile bir defa  ve en fazla  2.000 TL chip-para kazanabilir.
 • İptal ve iade işlemlerinde yüklenen chip-paralar iade alınacaktır. Chip-para'nın kullanılmış olması halinde ekstreye borç yansıtılacaktır.
 • Juzdan üzerinden ödemesi gerçekleşmeyen harcamalar kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
 • Nakit çekim,EFT/havale, fon alım/satım, BES işlemleri, anlık/otomatik fatura, vergi ödemeleri ve chip-para ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
 • Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi bireysel kredi kartları için 12 ayı, kurumsal/ticari kredi kartları için ise 18 ayı geçemez. Bu süre bireysel kredi kartları ile yapılan; basılı ve külçe halinde olmayan altın ürünlerine ilişkin kuyum harcamalarında, Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ne ilişkin havayolları, seyahat acenteleri, konaklama ile ilgili harcamalarda 3 ay, elektronik eşya alımlarında (Video, kamera, ses sistemleri, fiyatı 5.000 Türk lirasının üzerinde olan televizyon vb) 4 ay, tablet alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde 6 ay, sağlık ürünü alımlarında, mobilya ve elektrikli eşya (Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, elektrikli ev aletleri vb.) alımlarında ve fiyatı 5.000 Türk Lirasına kadar olan televizyon alımlarında 9 ay, vergi ödemelerinde, eğitimle ilgili harcamalarda, bilgisayar alımı, taşımacılık, sağlık ve sosyal hizmetler ile ilgili harcamalarda ve ''yenileme merkezi'' veya ''yetkili satıcı'' niteliğindeki iş yerlerinden alınan yenilenmiş ürün niteliğinde olan cep telefonu alımlarında 12 ay, yurt içine ilişkin havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili harcamalarda 18 ay olarak uygulanır. Bireysel kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek basılı ve külçe altın alımına ilişkin kuyum, telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar,  havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili yurt dışına ilişkin harcamalarda, yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit/erteleme uygulanamaz.
 • Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK

DİĞER KAMPANYALAR