Juzdan

Size nasıl yardımcı olabiliriz ?

Kampanya sona ermiştir.

Wings'e Özel Yatsan'da 100.000 Mil Puan!

Wings’e özel 6 Haziran – 6 Temmuz 2024 tarihleri arasında Yatsan’da 50.000 TL ve üzeri ilk alışverişinize 100.000 Mil Puan, üstelik peşin fiyatına 4 taksitle!

Kampanyadan faydalanmak için, ilk harcamadan önce Juzdan’dan “Hemen Katıl” butonunu tıklayın veya "YATSAN" yazıp 4566’ya SMS gönderin!

Juzdan'ı İndir
Kampanya Geçerlilik Tarihi

06.06.2024 - 06.07.2024

Juzdan'ı İndir

Kampanya Detayları

 • Wings’e özel 6 Haziran – 6 Temmuz 2024 tarihleri arasında kampanyaya dahil Yatsan mağazalarında ve www.yatsan.com’da 50.000 TL ve üzeri ilk alışverişinize 100.000 Mil Puan ayrıcalığı sunulmaktadır.
 • Mil Puan kampanyasına, Juzdan üzerinden kampanyaya katılmak için harcamadan önce “Hemen Katıl” butonu tıklanmalıdır. Kampanyanın profil alanındaki “Kampanyalarınız” başlığı altında görünmesinden sonra kampanyaya katılım sağlanır. SMS ile kampanyaya katılmak için, ilk harcamadan önce Akbank sistemine kayıtlı olan cep telefonu numarasından "YATSAN" yazıp 4566’ya SMS göndererek kayıt olmak gerekmektedir. Belirtilen kısa mesajın Akbank sistemine ulaşmasından ve Akbank tarafından ‘kayıt oldunuz’ bilgisinin tarafınıza iletilmesinden sonra kampanyaya katılım sağlamış olursunuz. Katılım için gönderilen SMS’ler operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilir.
 • Mil Puan kampanyasına bireysel ve ticari Wings kartlar ile bu kartlara bağlı ek kartlar ve sanal kartlar dahildir. Axess, Free, Akbank Kart ve Bank’O Card Axess kampanyaya dahil değildir.
 • Kazanılan Mil Puanlar kampanya koşulları gerçekleştirildikten sonra iki iş günü içinde yüklenecektir.
 • Kampanyadan bir müşteri bir kez faydalanabilecektir ve en fazla 100.000 Mil Puan kazanabilecektir. Mil Puan veya chip-para kullanılarak yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir. Nakit çekim, eft/havale, fon alım/satım, BES işlemleri, anlık/otomatik fatura, vergi ödemeleri ve chip-para ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir. İptal ve iade işlemlerinde yüklenen Mil Puan iade alınacaktır. Mil Puanın kullanılmış olması halinde ekstreye borç yansıtılacaktır. 
 • Peşin fiyatına taksit kampanyası yalnızca Yatsan mağazalarında geçerlidir. www.yatsan.com’da geçerli değildir.
 • Peşin fiyatına taksit kampanyasından Axess, Wings, Free ve Ticari kart sahipleri faydalanabilir. 
 • Kampanya kapsamında mağazalardaki harcamaların Akbank Axess POS uygulaması yüklü terminalinden yapılması gerekmektedir.
 • Mil Puan kampanyası için Juzdan veya SMS ile kayıt olmayan kart sahiplerinin harcamaları kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir. Taksit kampanyasına katılım şartı bulunmamaktadır.
 • Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi bireysel kredi kartları için 12 ayı, kurumsal / ticari kredi kartları için ise 18 ayı geçemez. Bu süre bireysel kredi kartları ile yapılan; basılı ve külçe halinde olmayan altın ürünlerine ilişkin kuyum harcamalarında, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ne ilişkin hava yolları, seyahat acenteleri, konaklama ile ilgili harcamalarda 3 ay, elektronik eşya alımlarında (Video, kamera, ses sistemleri, fiyatı 5.000 Türk lirasının üzerinde olan televizyon vb.) 4 ay, tablet alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde 6 ay, sağlık ürünü alımlarında, mobilya ve elektrikli eşya (Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, elektrikli ev aletleri vb.) alımlarında ve fiyatı 5.000 Türk Lirasına kadar olan televizyon alımlarında 9 ay, vergi ödemelerinde, eğitimle ilgili harcamalarda, bilgisayar alımı, taşımacılık, sağlık ve sosyal hizmetler ile ilgili harcamalarda ve ''yenileme merkezi'' veya ''yetkili satıcı'' niteliğindeki iş yerlerinden alınan yenilenmiş ürün niteliğinde olan cep telefonu alımlarında 12 ay, yurt içine ilişkin hava yolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili harcamalarda 18 ay olarak uygulanır. Bireysel kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek basılı ve külçe altın alımına ilişkin kuyum, telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, hava yolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili yurt dışına ilişkin harcamalarda; yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit / erteleme uygulanamaz.
 • Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK

DİĞER KAMPANYALAR

Zestayvalik.com'da %15 İndirim! Gıda/Market/Restoran, Online Alışveriş/Eğlence
Reebok’ta 250 TL Chip-para! Giyim/Kozmetik/Aksesuar
IN Street'te 250 TL Chip-para! Giyim/Kozmetik/Aksesuar

AYRICALIKLARDAN
YARARLANMAK İÇİN SİZ DE
HEMEN WINGS'Lİ OLUN!

HEMEN BAŞVUR